В одній із шкіл Здолбунова після капремонту відкрили спортзал

0 356

У Здолбунові відкрили оновлений шкільний спортзал. Сьогодні, після капітального ремонту, урочисто відкрили спортивний зал у школі №3. Участь у відкритті взяло керівництво Здолбунівської районної ради та районної державної адміністрації, а також депутат Рівненської обласної ради Владислав Сухляк.

Голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк, з нагоди відкриття спортивної зали, подарув учням школи  волейбольні м’ячі та сітку, а депутат обласної ради  Владислав Сухляк – баскетбольні та футбольні м’ячі і подав для учнів ЗОШ №3  виклик зіграти у футбол з депутатом облради.

Завдяки ТзОВ “Ілліон”, керівник – Турчин Василь Семенович, та субпідряднику – Гайдуку Борису Васильовичу, керівнику ТОВ “СПЕКТР – TV”, було проведено електромонтажні роботи, ремонтні роботи освітлювальної системи, замінено підлогу, виконано захист вікон, побілку стелі та стін, покраску залу, заміну  інженерних мереж санітарних вузлів, здійснено косметичний ремонт роздягалень. Вартість ремонтних робіт по спортивному залу становить 270 тис. грн.

Частково проект реалізували за кошти районного бюджету, які склали 65 тис. грн., решту коштів надав  випускник ЗОШ№3 Андріюк Олександр, за кошти якого було виконано  встановлення системи опалення з припливною вентиляцією, на суму  близько 42 тис. грн., частину коштів, у сумі  2000 грн., які були виділені на   пісок і цемент, надало ПАТ “Волинь -Цемент”. Основну  ж суму коштів профінсували батьки учнів ЗОШ “№ 3 , які придбали систему опалення, дошки на підлогу та захисні решітки на батареї.  Всвою чергу, Василь Турчин, керівник ТзОВ “Ілліон, не лише виконав будівельні роботи, а й за власні кошти встановив баскетдболні щити.

Усі присутні бажали учням полюбити спорт. Діти, в свою чергу теж готувались до відкриття спортивної зали – вони підготували цілу концертну програму, у якій були задіяні і співаки, і гімнастки, і зірки східного танцю. Вхідну стрічку до спортивної зали розрізали майбутні випускники школи.

IMG_2672“Головним побажанням було аби в цьому залі  підростали майбутні чемпіони Здолбунова, України, світу та Олімпійські чемпіони», – зазначила під час урочистого відкриття директор ЗОШ №3 Лариса Ковальчук.

 

Коментарі
Завантажується...