В Рівному затримали на хабарі офіцера здолбунівського військкомату

Прес-служба оперативного командування «Захід» повідомляє, що 3 квітня 2017 року правоохоронними органами за підозрою в отриманні неправомірної вимоги, був затриманий старший офіцер Здолбунівського районного військового комісаріату Рівненської області.
По даному факту призначене службове розслідування. На час проведення розслідування даний військовослужбовець усунутий від виконання службових обов’язків. У разі доведення його вини судом, військовослужбовець понесе найсуворіше покарання та буде звільнений з лав Збройних Сил України та позбавлений військового звання.
Командування оперативного командування «Захід», наголошує, що й надалі всіляко буде сприяти правоохоронним органам в виявленні та покаранні осіб, які своїми вчинками ганьблять високе звання офіцера Збройних Сил України.

Від редакції: даний офіцер не є мешканцем Здолбунівщини, а є прикомандированим на час несення служби з Хмельницької області.

  • Петро Воля

    А ви думаєте, що хмельничанин попався, а в здолбунівської гопкомпанії рила не в пуху?Везе просто падлюкам, а бо добре усвоїли табличку множення і ділення.Лісники в області теж були хитрі.Але попалися.Те саме і чекає на цю всю пиз….ту, яка гріє кармани на війні..

X