В Здолбунівському будинку інтернаті для людей похилого віку виникла умовна пожежа

0 275

В місті Здолбунів рятувальники 18-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС у Рівненській області провели тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі в Здолбунівському будинку інтернат для людей похилого віку.

Відповідно до тактичного задуму навчань, внаслідок короткого замикання електромережі в приміщенні бібліотеки що знаходиться на першому поверсі корпусу № 5  Здолбунівського будинку інтернату для людей похилого віку виникла пожежа. Персонал об’єкту, повідомивши Службу порятунку «101» про надзвичайну подію, розпочав боротьбу з вогнем первинними засобами пожежогасіння та евакуацію людей і матеріальних цінностей. Тим часом рятувальники, що прибули на місце пожежі у складі ланки ГДЗС задіяли на гасіння умовної пожежі водяний ствол. Завдяки злагодженим діям умовну пожежу вдалося ліквідувати протягом 20 хвилин.

До навчань було залучено чотири рятувальника та одна одиниця техніки служб цивільного захисту.

Як зазначив керівник проведення навчань, начальник 18-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Рівненській області майор служби цивільного захисту Олег Голодько: «В ході проведення тактико-спеціальних навчань були відпрацьовані дії працівників Держслужби з НС гасіння пожеж на об’єктах з масовим перебуванням людей, а також на практиці перевірено знання персоналу Здолбунівського будинку інтернату для людей похилого віку щодо дій у разі виникнення пожежі. Проведення таких спільних навчань є запорукою злагодженої роботи служб цивільного захисту району при виникненні реальних екстрених ситуацій, що в підсумку дозволить їх успішно ліквідувати з мінімальними матеріальними збитками, а найголовніше – не допустить загибелі та травмування людей».

Коментарі
Завантажується...