В Здолбунівському магазині разом з тюлькою продали прадавню істоту

0 298
В Здолбунівському магазині разом з тюлькою продали прадавню істоту
В Здолбунівському магазині разом з тюлькою продали прадавню істоту

27 лютого в групі нашого сайту у соціальній мережі користувач Надія Кузічкіна залишила допис у якому написала “В наших магазинах разом із тюлькою можна ненароком з”їсти і таке…Хто знає що це? ” . До цього коментаря були прикріплені дві фотографії з тим, що було виявлено у купленому продукті харчування. По фото нам вдалося впізнати у істоті прадавню тварину, напевно, найдревнішу, що можна зустріти в Україні — щитня. Щитень належить до підвиду ракоподібних і водиться фактично по всій території землі. Насправді науці дуже мало відомо про цих істот, окрім того, що вони існують приблизно 220 000 000 — 250 000 000 років і за цей час фактично не еволюціонували. Попри дивний та дещо загрозливий вигляд щитні не є небезпечними для людей, тому Здолбунівчани можуть бути спокійними — вони не переносять хвороб та не є отруйними.

Щитень
Щитень

Ми зв’язалися з Надією Кузічкіною, яка власне і знайшла цей сюрприз і в розмові вона підтвердила, що покупка була здійснена у магазині Здолбунова, назву якого вона б не хотіла називати, щоб не псувати репутацію закладу. Нині залишається лише здогадуватись, як щитень потрапив до солоної тюльки, адже живуть доісторичні істоти у прісноводних калюжах, обмілілих ріках та забруднених водоймах…

П.С: Щитні регулярно лякають людей по всьому світі, оскільки мало людей знають про їх існування. Зокрема, в 2007 році щитня виявили у кільці в томаті в місті Єкатеринбург (на Росії), а рік тому у Донецькій області рибаки виловили 20-сантиметрового щитня, який наробив переполоху на центральних каналах України.

Коментарі
Завантажується...