В Здолбунівському магазині разом з тюлькою продали прадавню істоту

В Здолбунівському магазині разом з тюлькою продали прадавню істоту

27 лютого в групі нашого сайту у соціальній мережі користувач Надія Кузічкіна залишила допис у якому написала “В наших магазинах разом із тюлькою можна ненароком з”їсти і таке…Хто знає що це? ” . До цього коментаря були прикріплені дві фотографії з тим, що було виявлено у купленому продукті харчування. По фото нам вдалося впізнати у істоті прадавню тварину, напевно, найдревнішу, що можна зустріти в Україні — щитня. Щитень належить до підвиду ракоподібних і водиться фактично по всій території землі. Насправді науці дуже мало відомо про цих істот, окрім того, що вони існують приблизно 220 000 000 — 250 000 000 років і за цей час фактично не еволюціонували. Попри дивний та дещо загрозливий вигляд щитні не є небезпечними для людей, тому Здолбунівчани можуть бути спокійними — вони не переносять хвороб та не є отруйними.

Щитень

Щитень

Ми зв’язалися з Надією Кузічкіною, яка власне і знайшла цей сюрприз і в розмові вона підтвердила, що покупка була здійснена у магазині Здолбунова, назву якого вона б не хотіла називати, щоб не псувати репутацію закладу. Нині залишається лише здогадуватись, як щитень потрапив до солоної тюльки, адже живуть доісторичні істоти у прісноводних калюжах, обмілілих ріках та забруднених водоймах…

П.С: Щитні регулярно лякають людей по всьому світі, оскільки мало людей знають про їх існування. Зокрема, в 2007 році щитня виявили у кільці в томаті в місті Єкатеринбург (на Росії), а рік тому у Донецькій області рибаки виловили 20-сантиметрового щитня, який наробив переполоху на центральних каналах України.

 • Sasha

  Напевно тюльку вимочують у ” прісноводних калюжах, обмілілих ріках та забруднених водоймах…”

 • Вагонник

  29 лютого??? Хлопці закушуйте краще)))

 • сява

  То тюлька чи КІЛЬКА???? Чому на сайті москальські кальки???

  • Не люблю неграмотність, а ще більше вдавану грамотність. Спеціально для вас академічний тлумачний словник української мови: http://sum.in.ua/s/tjuljka – тюлька. http://sum.in.ua/s/kiljka – кілька.

 • hex

  <blockquote>…мало відомо про цих істот, окрім того, що вони існують приблизно 220 000 000 — 250 000 000 років і за цей час фактично не еволюціонували.</blockquote>
   
  Ви досі вірите в теорію еволюції ?
  Я вражений і зворушений!
   
  А в Діда Мороза і Бабая … також вірите?
   

  • В еволюцію звичайно вірю. Щоправда не таку, як її описував Дарвін. Тобто в те, що з мавп  стала людина я не вірю, а от у те, що кожен вид змінюється з плином часу вірю безперечно. Навіть люди за останніх 500 років дуже змінились – походіть по музеях, спробуйте уявити що ви лежите в ліжку якогось графа чи носите його кольчугу. У вас це ніколи б не вийшло. Оскільки тоді ріст високий вважався 160 сантиметрів. А зараз я зі своїми 178 вважаюсь середнього росту або навіть низьким. Не так давно читав, що у людей, які жили 2000-3000 років тому були значно розвинутіші пальці на ногах, чому так невідомо, можливо тому, що ходили босі. Тому еволюціє існує, організм пристосовується до того середовища у якому перебуває. Оце і є на мою думку еволюція.
   Якщо ж вернутись до щитнів, то вони не змінились взагалі. І розміри і будова за 200 з великим гаком мільйонів років залишилась та ж.

  • ВладеК

   Ви досі не вірите в теорію еволюції ?
   Я вражений і зворушений !

 • Limmo

  це гомункул

X