В Здолбунові вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

0 254
В Здолбунові вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Кожного року в Україні 14-го грудня відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який встановлений згідно Указу Президента від 10 листопада 2006 року на згадку про завершення 14 грудня 1986 року будівництва саркофагу над четвертим зруйнованим енергоблоком ЧАЕС.  Ідея Дня ліквідатора полягає в тому, щоб ще раз нагадати суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців.

І сьогодні біля пам’ятного знака учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в м. Здолбунові  відбувся  захід приурочений Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, в якому взяли участь представники районної влади, громадськість міста, учасники    ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

 Сьогодні  ми ще раз згадали всіх, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав за нас своє життя у ядерному котлі. Завдяки мужності ліквідаторів наслідків катастрофи, аварія була локалізована. Однак багато хто з ліквідаторів наслідків катастрофи позбулися життя або втратили здоров’я і страждають від наслідків опромінення донині.

 Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах  та бажаємо міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

За інформацією сайту Здолбунівської районної ради

Коментарі
Завантажується...