Вертеп у костелі Святих Апостолів Петра і Павла

0 290
Вертеп у костелі Святих Апостолів Петра і Павла
Вертеп у костелі Святих Апостолів Петра і Павла

Кожного року в костелі Святих Апостолів Петра і Павла м.Здолбунів повстає вертеп який представляє народження Спасителя. Ми вже звикли до великої кількості персонажів, які наповнювали Вифлеємські ясла і були з Ісусом в хвилині Його народження.

В цьому році, традиційно 8 січня, біля маленького Ісуса, окрім святкової літургії, відбулась ще одна подія – це різдвяна вистава «Журналіст».

Після Служби Божої усі присутні, попри холоднечу, мали змогу подивитися святкове дійство. Головною темою цьогорічної вистави було те, як важливо побачити справжні цінності у житті. Невіруючий журналіст, затятий атеїст, після зустрічі з ангелами і читанням біблії повністю змінює свої погляди на життя і своє ставлення до Бога і Його народження, про що невимовно рада його дружина і небесні сили.

Весь цей час він працював, вивчав матеріал і прийшов до висновку, що Бога немає … такого як він уявляв собі раніше – мертвого ідола, без зображення. Є Бог живий … і у Нього Різдво.

Вертеп у костелі Святих Апостолів Петра і Павла
Вертеп у костелі Святих Апостолів Петра і Павла

Вистава показує всі моменти народження Христа: зірку, яка вказує на Новонародженого Ісуса, пастушків, яким з’явився ангел і звістив Добру новину, царів, які принесли дари і колядників, які вже багато років переказують людям Христове народження і дають змогу ще раз задуматися про народження Христа та приготувати місце для Нього у своєму серці.

І хоч у нашій парафії немає професійних акторів, але і діти, молодь завжди з радістю погоджуються брати участь у виставі, несучи радість не тільки дітям, але і дорослим, які з захопленням слідкують за подіями, що відбуваються, адже кожен в душі залишається трохи дитиною.

Ось так, спільно працюючи та насолоджуючись плодами праці, парафія, доповнює радість святкування одного з найдивовижніших і найвеличніших свят – Різдва Христового.

Текст – Вікторії Лех, фото – Ірини Дейнеки

Коментарі
Завантажується...