Від сьогодні поховати людину в Здолбунові стане дорожче

0 264

28 березня 2018 року у Здолбунівській міській раді відбулось засідання виконавчого комітету, яке провів заступник міського голови Кондратюк В.В, повідомляє сайт здолбунівської міської ради.
Члени виконкому заслухали та взяли до відома інформацію заступника міського голови Кондратюка В.В. про хід виконання рішення від 22.03.2017 №48 «Про раціональне використання землі на території міста та надходження орендної плати за використання земельних ділянок».
Дали дозвіл КП «Здолбунівське» на проведення конкурсу щодо передачі в оренду гаражного приміщення площею 56.8 кв.м., що розташовані по вул. Старицького,7а в місті Здолбунів.
Продовжили дозвіл ФОП Антонюк А.В. на розміщення засобу зовнішньої реклами по вулиці Щепкіна – 8 Березня, терміном на п’ять років.

Розглянувши клопотання ТзОВ Комунальних підприємств виконавчим комітетом вирішено встановити тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів: для населення – 105,95 грн/м³, для бюджетних установ – 116,04 грн/м³, для інших споживачів – 121,08 грн/м³. Тарифи будуть введені в дію з 1 травня 2018 року.
В зв’язку з збільшенням мінімальної заробітної плати скориговано тариф на окремий вид ритуальних послуг (копання могили), який включено до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, що надається ТзОВ Комунальних підприємств. З 1 квітня 2018 року дана послуга буде коштувати 762,49 грн.
Також виконкомом дано дозвіл на зріз аварійних дерев в місті та на підключення жителів до міських мереж водопостачання та каналізації.
Житловим будинкам присвоєно окремі поштові адреси. Розглянуто ряд питань щодо захисту майнових прав дітей та щодо опіки недієздатних осіб. Малозабезпеченим громадянам міста надано одноразову матеріальну допомогу.

Коментарі
Завантажується...