Відбулося перше пленарне засідання 25 сесії районної ради

0 250
Відбулося перше пленарне засідання 25 сесії районної ради

20 грудня 2017 року в Здолбунівській районній раді відбулося перше пленарне засідання двадцять п’ятої сесії під головуванням голови районної ради Олега Дацюка, повідомляє офіційний сайт райради.

     У роботі сесії взяли участь голова та заступники голови райдержадміністрації, депутат обласної ради, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, голови місцевих рад району, керівники районних організацій, установ, підприємств, представники засобів масової інформації.

    На засіданні були присутні 29 депутатів районної ради, які обговорили та прийняли рішення по 22 питаннях порядку денного сесії. Всі питання були детально опрацьовані попередньо  на постійних комісіях та президії районної ради.

      На початку роботи сесії перед  присутніми виступив  заступник головного інженера з нових блоків  Хмельницької АЕС Геннадій Самосєй, який проінформував про зміни техніко-економічних показників будівництва енергоблоків №3 та №4 Хмельницької АЕС та надав відповіді на запитання депутатів та  сільських голів.

    Після чого депутати перейшли до розгляду питань порядку денного сесії. Одним із основних питань був звіт голови районної ради про свою діяльність за період з грудня 2016 року по грудень 2017 року. Олег Євгенійович ознайомив з звітом в формі презентації, після чого було його обговорення. В результаті більшістю  голосів дане рішення прийняте депутатами.

     Одноголосно підтримали депутати рішення про хід виконання Програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік та проект програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2018 рік.

    Серед інших питань, які розглядалися на сесії були такі: про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, про план роботи районної ради на 2018 рік, про внесення змін до Регламенту Здолбунівської районної ради. Погодили депутати рішення про  прийняття районних програм: організації рятування людей на водних об’єктах Здолбунівського району на 2018-2022 роки,  відпочинку  та оздоровлення дітей на 2018-2022 роки, розвитку фізичної культури і спорту в Здолбунівському районі на період до 2020 року, здійснення відшкодування вартості пільгового проїзду окремих категорій громадян залізничним транспортом на приміському сполученні Здолбунівського району на 2018-2020 роки, фінансового забезпечення компенсаційних виплат за надання пільг з оплати послуг зв’язку та інших передбачених законодавством  пільг на 2018-2020 роки, фінансового забезпечення здійснення компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян автомобільним транспортом на приміських маршрутах загального користування, що не виходить за межі території Здолбунівського району на 2017-2020 роки.

 Крім того, депутати прийняли  два звернення до Президента України Петра Порошенка та  Голови Верховної Ради України Андрія Парубія щодо підтримки проекту нового Виборчого кодексу України та до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі 19України та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо правових аспектів внесення змін до національного класифікатора України ДК 003:2010 в сфері охорони здоров’я.

   Не підтримали депутати  проектів рішень про вилучення з оперативного управління Здолбунівської центральної районної лікарні майнового комплексу терапевтичного відділення №2, що знаходиться за адресою: селище Мізоч, вул.Б.Хмельницького, 1 та  про делегування представника від Здолбунівського району до складу Госпітальної ради Рівненського госпітального округу.

Коментарі
Завантажується...