ВІдбулися засідання постійних комісій Здолбунівської РДА

ВІдбулися засідання постійних комісій Здолбунівської РДА

Згідно плану роботи Здолбунівської районної ради з 4 по 7 лютого 2013 року відбулися засідання постійних комісій районної ради. Всі питання, які виносилися на розгляд постійних комісій, детально розглядалися згідно порядків денних. Депутати активно обговорювали проекти рішень, заслуховували інформації до них, висловлювали пропозиції і рекомендації, вносили зміни та доповнення до запропонованих проектів рішень. Зокрема, депутатами були внесені зміни в Програму економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2013 рік. Під час розгляду проекту рішення «Про розподіл вільних залишків коштів та внесення змін до районного бюджету на 2013 рік» були враховані пропозиції райдержадміністрації та постійних комісій і в ході конструктивного діалогу бюджетною комісією погоджено всі зміни та доповнення до проекту рішення. Депутати усіх постійних комісій мали змогу ознайомитися з інформацією начальника РВ УМВС України в Рівненській області Зіліцького Ю.В. про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Здолбунівського району.
В роботі постійних комісій взяли участь голова Здолбунівської райдержадміністрації Віталій Шуль, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації.

Про це повідомляє офіційний сайт Здолбунівської районної ради

  • марія

    І знову двійка за матеріал. Це не комісії Здолбунівської РДА!!! В РДА немає комісій! Це комісії районної ради. І офіційний сайт Здолбунівської РДА про це нічого не повідомляє. Ви можете хоч один матеріал зробити без помилок?

    • Дякуємо за уточнення. Вже все виправлено. Були б вдячні якби ви вказали і на інші помилки, про які ви заявляєте.

X