Відеокамери для здолбунівського ДАІ – потреба чи гроші на вітер?

0 205
Відеокамери для здолбунівського ДАІ - потреба чи гроші на вітер?
Відеокамери для здолбунівського ДАІ – потреба чи гроші на вітер?

Останнім часом «силовики» знаходяться під пильним оком громадськості. Тому не дивно, що останнє засідання президії районної ради розпочалося з питання «Про роботу ДАІ з обслуговування адміністративної території Здолбунівського району». За сухим формулюванням все ж була зацікавлена розмова, інколи навіть дуже гостра. Коротка доповідь начальника відділення Сергія Климця була ніби й несенсаційною, але в ході дискусії депутати порушили цілий ряд цікавих питань.

Олександра Колінька цікавило, яка відповідальність пішоходів передбачена за порушення правил дорожнього руху. Як виявилося, це штраф від 51 до 84 гривень. Звісно, сума мізерна, тому не дивно, що наші пішоходи ходять проїжджою частиною навіть там, де є непогані тротуари. Особливо екстремально виглядають мами з колясками, які, певно, вважають, що коляска з малюком теж транспортний засіб, тому й гуляють дорогами міста навіть не узбіччями, а прямо по центру.

Хоча ми маємо пішохідну вулицю Богдана Хмельницького, де, навпаки, масово їздять автомобілі. Конкретної відповіді від начальника відділення присутні не почули – просто констатація факту, що туди мають право заїжджати машини власників, які живуть або працюють на цій вулиці. Як би там не було, пішохідної зони в Здолбунові наразі не вийшло – вулиця дуже навіть проїзна.

Риторичним було запитання Ніни Путіліної про те, скільки ще треба революцій і смертей, щоб за екзамени на отримання водійських прав перестали брати хабарі. Зрозуміло, що це не та проблема, яку можуть вирішити здолбунівські «даівці», але принаймні знати про проблему вони мають.

Найбільш бурхливе обговорення викликала тема, порушена начальником управління юстиції Миколою Семенюком. Адже кілька років тому і з районного, і з міського бюджету було профінансовано відеокамери, які встановлені на вулиці Шкільній у районі ЗОШ № 6. Але, як пояснив начальник міліції Олександр Панасюк, вони не виведені на відеореєстратор. І зауваження начальника управління фінансів Володимира Нечипорука, що відеокамери виведено на монітори школи, не змінює того факту, що гроші викинуті на вітер – вони не виконали передбаченої функції. На диво, голова районної ради Василь Тимощук дуже швидко перервав обговорення, тому жодних доручень, які допомогли б вирішити проблему непотрібних відеокамер, не дано. От поговорили депутати, подратувалися – та й усе. Звісно, такі «обговорення» непотрібні, тому залишається сподіватися, що після призначення голови районної державної адміністрації до теми повернуться і предметно вирішать проблему.

Коментарі
Завантажується...