Водій здолбунівської “маршрутки” “забув” пасажирів, що оплатили проїзд

0 402

«Сьогодні вранці, їдучи в Рівне, пасажири маршрутного таксі 0800 Рівне-Здолбунів з нормерним знаком ВК 0847 АА отримали масу негативних емоцій.
Водій даного авто ще при вході до салону на зупинці Здолбунів-2 негативно звертався до пасажирів так як в нього не було здачі навіть з 50 грн.
А коли маршрутне таксі під’їхало до закритиго залізничного переїзду в с.м.т. Квасилів, відкрив обоє дверей щоб люди вийшли. В цей час відкрився залізничний переїзд, на що водій різко зреагував та зачинив двері й рушив, залишивши двох студентів на дорозі, які вийшли з авто щоб випустити пасажирів.
На зупинці в центрі селища йому декілька раз повідомили про це та він проігнорував звернення. Назвати своє ім’я та прізвище він відмовився.
Представник перевізника ТзОВ “СВ Лайф” на телефонні дзвінки не відповідає.»

Такий повідомлення здолбунівчанки Альони Синявської з’явилося сьогодні в соціальній мережі. В коментарях мешканці, що користуються громадським транспортом, підтвердили, що цей водій неодноразово відзначався хамством, а перевізник на скарги не реагує взагалі.

Добре, що люди таки починають відстоювати свої права на адекватне ставлення. Дуже хочеться, щоб їм у цьому сприяла влада. Думаємо, що керівництву і районної ради, і районної державної адміністрації варто викликати перевізника і пояснити правила перевезення пасажирів, права і обов’язки водія.

Коментарі
Завантажується...