Врятованого здолбунівського лебедя повернули до зграї (відео)

0 273
Лебеді на ставках при в’їзді в Здолбунів уже стали візитівкою міста. Туди, погодувати білосніжних красенів, усю осінь і зиму ходять десятки людей, зупиняються автомобілі людей, що просто проїжджали повз. Адже не помилуватися красою неймовірних птахів складно, коли вони зовсім поруч. Наші лебеді не відлітають на зиму, і переживають її без проблем. Лише двадцятиградусні морози становлять загрозу їх життю. І то лише тому, що птахи можуть примерзнути до льоду. Цьогоріч під час двотижневих сильних морозів лебедям допомагали як могли, хоча вони самі ж і відлетіли трошки далі від дороги, бо там сильніша течія, і вода так і не замерзла.
Проте один лебідь літати не міг, і залишився на невеличкому клаптику чистого плеса. Працівники МНС і небайдужі громадяни в двадцятиградусний холод організували порятунок птаха, бо за ніч він би просто вмерз у кригу. Лебедя до себе на ферму забрав депутат Здолбунівської міської ради, підприємець Андрій Кардаш.

Нарешті прийшла весна, і сьогодні лебедя повернули до зграї, що сягає майже п’ятдесяти особин! Відео про повернення птаха додому, до своїх, ми й пропонуємо вашій увазі!

Коментарі
Завантажується...