Виставка військової техніки у Здолбунові зацікавила і дорослих, і дітей

0 391

У Здолбунові 7 червня відбулася виставка військової техніки, озброєння, а також показові виступи бійців підрозділів спеціального призначення, повідомляє сайт Здолбунівської РДА. На захід завітало багато школярів, які з величезним захопленням розглядали все, що стосується роботи та побуту наших військових.

Відвідувачі виставки мали змогу зблизька побачити два БТРи, а також автомобіль МАЗ для перевезення особового складу та вантажів. Також дітям і дорослим продемонстрували різноманітну зброю, яка перебуває на озброєнні нашого війська, медичні аптечки та сухі пайки, котрими нині забезпечують військових.

Бурхливий інтерес у дітей викликала зброя, яку їм демонстрували військові. Не було відбою й від охочих сфотографуватися з військовою технікою. Натомість показовий виступ бійців школярі переглядали, затамувавши подих.

Як розповів голова Громадської ради при Здолбунівській районній державній адміністрації Олександр Котюбін, БТРи, які нині прибули до Здолбунова, мають безпосередній стосунок до нашого краю, адже свого часу їх відновлювали саме тут. Ця техніка нещодавно повернулася зі «спекотних» точок Сходу.

Тож ті, хто побував на виставці, мали змогу не лише дізнатися багато нового про особливості нашого війська, а й відчути непідробну гордість за тих, хто забезпечує нам мир та спокій, щодня захищаючи від ворога.

Коментарі
Завантажується...