Як святкували Івана Купала у Здолбунові (фото і відео)

0 242

Свято Івана Купала в Здолбунові цьогоріч зібрало доволі багато людей. Гарна тепла погода сприяла тому, що охочих відсвяткувати знайшлося чимало.

Свято вела наша улюблена ведуча Тетяна Садикова. Їі вміння тримати увагу публіки сприяло тому, що більшість присутніх були не глядачами, а активними учасниками дійства. Особливо сподобались усім дівчата у сплетених з лугових трав віночках. Старші й менші, вони були справжніми красунями – всі!

Було багато гарної української музики, виступали цікаві молоді колективи.

[youtube]uG9xnV95t14[/youtube]

Не відпускала й війна – під час святкування привітали з днем народження  учасників війни на Сході України: Павла Лапія та Юрія Баєчка, учасників АТО у с. Мар’їнка Донецької області, Івана Телігу, учасника бойових дій у м. Слов’янськ та Олександра Бельмасова, учасника АТО у Першотравневому.

[youtube]NqJv3fFRM44[/youtube] [youtube]PvcNkRLJeqI[/youtube]

Як святкували Івана Купала у Здолбунові (фото і відео) Волонтери збирали кошти для наших солдатів-земляків, як і повідомляв  у оголошеннях про свято  відділ культури. Робоча група по збору коштів вдячна кожному, хто знайшов можливість хоч чимось допомогти хлопцям. Але також звертаємося до всіх мешканців міста з проханням не переносити на волонтерів свій негатив від ситуації в країні. Так, влада далека від ідеалу; так, все має давати бійцям держава – тим більше що працюючі офіційно платять військовий податок, і чималий. Але щоб ми могли відпочивати тут, хлопці в жахливих умовах воюють там, на сході. І ми мусимо їм допомагати, бо це правильно. І це по-людськи.

 

Коментарі
Завантажується...