Як здолбунівські римо-католики з Колядою прощалися

0 206

Вже стало доброю традицією завершувати різдвяний період вертепом. Цей рік не став вийнятком, попри те що з 10 січня 2015 року у католиків розпочався Звичайний період. Однак святковий час ще триває, адже у храмах лунають колядки, які можна співати до свята Стрітення Господнього включно (2 лютого).
Саме тому, у  неділю,  в римо-католицькому храмі св.Апостолів Петра і Павла діти і молодь парафії,  члени Товариства польської культури Здолбунівшини, учні польської школи при Товаристві польської культури показали  всім присутнім в костелі  динамічну композицію, яка перенесла глядачів у часи царя Ірода, коли народився маленький Ісус.

Все починалося з святої вечері звичайної родини , яка приймає у своїй оселі колядників. Саме вони вже багато років переказують людям Христове народження і дають змогу ще раз задуматися про народження Христа. Були тут Пастушки, Ангели, 3 Царі, Жид, Циган, Смерть, Біда, Цар Ірод, Воїни. Всі учасники старалися вкласти серце і душу в свої ролі, усі вони молодці, оскільки серед них немає професійних акторів. Головне, що змогли передати присутнім справжній Дух Різдва.

IMG_2257З величезною увагою глядачі спостерігали за різдвяним дійством, яке відбувалось у храмі,  під час звучання колядок -весело підспівували,а в кінці  бурхливими оплесками подякували за подароване свято.

На завершення Коляди, о. Андрій  Щіслович – настоятель римо-католицького храму подякував акторам за чудовий виступ попри холоднечу та побажав усім присітнім Божого благословення.

Коментарі
Завантажується...