Як зміниться в новому році здолбунівський гідропарк та скільки це коштуватиме

0 290

Щороку росте і розвивається міський гідропарк, який вже став улюбленим місцем відпочинку для багатьох жителів Здолбунова. Не стане виключенням і рік 2018-й. Отже, що і як зміниться в гідропарку і скільки це коштуватиме?

Найдорожчим у 2018році проектом в міському гідропарку стане капітальний ремонт пішохідної доріжки від центральної алеї до мосту. На фактично створення доріжки з нуля потратять 270 000 гривень. Також в програмі розвитку міста Здолбунова та підтримки комунальних підприємств заплановано виділити 200 000 гривень на будівництво оглядових майданчиків в гідропарку. Під будівництвом оглядових майданчиків мається на увазі довгоочікувана добудова мосту через “Вісімку”. Ще 100 000 гривень витратять на реконструкцію літньої сцени, яка з моменту зведення значно постраждала від рук малолітніх вандалів… Планують в цьому році і освітити темні ділянки гідропарку – на будівництво вуличного освітлення від центральної доріжки до вулиці Нової заплановано 70 000 гривень. Ну і на завершення 3500 гривень витратять на послуги з водолазного обстеження дна акваторії здолбунівських пляжів. Загалом на всі роботи в гідропарку протягом року повинні виділити не мало й не багато – 640 000 гривень, виконавцем всіх програм, окрім водолазного обстеження, є КП “Здолбунівське”.

Також хотілося б звернути увагу міських депутатів та мера на те, в якому стані зараз перебувають побудовані лише в цьому році доріжки. Через хаотичний рух автомобілів в Гідропарку  та відсутність контролю асфальт, якому нема й року, весь вкритий багнюкою. Власне ця багнюка, окрім дискомфорту пішоходам, сприятиме й руйнуванню дорожнього покриття. Тому є пропозиція встановити біля доріжки бордюри, або ж паркан з металевих конструкцій. Це, здається, єдиний спосіб обмежити автомобілістів які заїжджають на доріжку кому де заманеться.

Коментарі
Завантажується...