Які вулиці відремонтують у Здолбунові в 2013 році?

0 339
Які вулиці відремонтують у Здолбунові в 2013 році?
Які вулиці відремонтують у Здолбунові в 2013 році?

Вже традиційно дороги є найболючішою проблемою не лише Здолбунова а й всієї країни. Zdolbuniv.com з’ясував жителям яких вулиць в новому 2013 році ходити стане рівніше і чистіше. Варто зауважити, що всього на ремонт міської дорожньої інфраструктури буде виділено майже 3 000 000 гривень. Хоча в цю суму входить не тільки асфальтування, а й ремонт освітлення, закупівля дорожніх знаків тощо.

Отже згідно з програмою утримання автомобільних доріг міста Здолбунів на 2013 рік, на поточний ремонт вулиць буде виділено рівно пів мільйона гривень, виконавець цих робіт буде визначений на тендері. На заміну старих та встановлення нових дорожніх знаків місто заплатить 21 300 гривень, ще 20 000 буде витрачено на обслуговування світлофорів. Дещо більше, а саме 32 000 гривень, буде виділено для нанесення розмітки на дорожнє покриття вилиць згідно із стандартом. Великою витратною статтею є зимове обслуговування вулиць, на яке в 2013 році передбачено понад 220 000 гривень. Ще 400 000 гривень виділять на експлуатаційне утримання доріг міста (поточний ремонт доріг, оплата праці двірників , технічне обслуговування вуличного освітлення, матеріали, оплата  оренди приміщення та інше). З Державної субвенції Здолбунову буде виділено майже 1 517 000 гривень, з них левова частка (789 000) піде на капітальний ремонт (реально – будівництво з нуля) вулиці Калишевського, та ремонту вулиці Стефановича за майже 300 000 грн.

165 000 гривень в цьому році піде поточний ремонт освітлення по вулицях Шкільній, Парковій, Садовій, Гончара, 8-го березня, та провулку Комунальному. Також на здолбунівчан в цьому році чекає відсипка та планування вулиць: Я.Мудрого,пров.Щепкіна, Мартинівка, Залізнична, Набережна, Польова, провулок Комунальний,  нові сектори кладовища по вулиці Коперніка, , р-н газобалонного складу, частково вулиці 2 Лютого, територія ринку по вулиці 8 березня, Чехова, Західна. У майже 30 000 гривень місту обійдеться капітальний ремонт дорожнього покриття з влаштуванням зливової каналізації по вул. Стефановича, в схожі суми капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Шкільної з транспортною розв’язкою на перехресті вулиць Шевченка, Шкільна та Паркова капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Пушкіна та Дружби та прилеглих провулків.

Коментарі
Завантажується...