Юні винахідники зі Здолбунова представили сигналізатор пішоходів та катер для приманювання риби

0 238
Юні винахідники зі Здолбунова представили сигналізатор пішоходів та катер для приманювання риби

30 листопада 2017 року відбувся обласний конкурс науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок серед учнівської молоді. Організатором заходу є комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

Мета конкурсу – виявлення та підтримка обдарованої молоді, стимулювання інтересу дітей до розвитку власних творчих здібностей та власної творчої діяльності, розвиток та залучення до технічної творчості, раціоналізаторства і винахідництва учнівської молоді, задоволення її потреб у творчій самореалізації. Цей напрям в позашкільній освіті пов’язаний з тим, що він зосереджений на сучасних проблемах і має прикладне спрямування.

У заході брало участь 18 учасників із 8 районів та міст області, а гуртківці Здолбунівської районної СЮТ захищали свої розробки у 2 номінаціях отримавши призові ІІ місця.

Кірієвський Денис

Кірієвський Денис учень 8 класу (гурток судномоделювання, керівник Федорук Ю.О.) у номінації «Науково-дослідницька, експериментальна та конструкторська діяльність» представляв винахід «Кораблик для риболовлі». Даний корабликзастосовується для приманювання коропових видів риб. Основна його функція – доставка прикорму на далеку від берега відстань (100-200м), де розміщуються стоянки великої риби і куди доставити приманку є проблематично або ж занадто довго.

Винахід Кудрявцева Нікіти

Кудрявцев Нікіта учень 6 класу (гурток радіоелектронне конструювання, керівник Нетикша К.Г.) у номінації «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження» захищав розробку «Активний сигналізатор присутності на дорозі пішохода чи велосипедиста». Основна його функція полягає у виробленні послідовності світлових сигналів різного кольору. Такі сигнали в темну пору доби легко видимі, а різноколірність привертає увагу водіїв. Крім цього, такий пристрій можна використати для відмічання пошкодженої ділянки дороги, непрацюючого автомобіля і інших предметів та перешкод, непомітних у нічний час.

Роботу Дениса також можна переглянути на відео телеканалу РТБ (з 1хв. 52с.).

Коментарі
Завантажується...