З призначенням здолбунівчанина Івана Зими головним лікарем обласної лікарні згідні не всі

0 329

Неодноразово різні здолбунівські сайти (і наш також) писали про те, як пощастило нашій центральній районній лікарні з головним лікарем. Адже численна спонсорська допомога надходить регулярно, певні позитивні зміни в ставленні персоналу до своєї роботи таки відбулися… Але з певного етапу всі позитивні зрушення відійшли на задній план на фоні скандалів, у яких фігурує Владислав Сухляк.

Найбільш відомий з них – закриття терапевтичного відділення в Мізочі. Правильний і виправданий крок з реорганізації лікарні в колишньому районному центрі перетворився в затяжний конфлікт Владислава Сухляка з депутатом районної ради Олександром Андріюком. Цілком логічна вимога Андріюка зберегти приміщення, не дати його знищити (а для цього воно має використовуватися!) наштовхується на безкінечний саботаж з боку Сухляка. На останньому засіданні сесії районної ради знову ж голосували за сто тисяч гривень, які мають бути використані для виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт приміщення лікарні в Мізочі. Перекидка з однієї статті видатків на іншу,запропонована Андріюком для розблокування процесу виготовлення ПКД, призвела до чергового вибуху емоцій Сухляка. Депутати підтримали Андріюка, але чи будуть використані гроші за призначенням, сказати складно.

Проте це не всі конфлікти за участю Владислава Олеговича. Його палке бажання стати головним лікарем обласної лікарні тримало в напруженні всю медичну громаду більше як півроку. Всі розуміли, що маючи зв’язки як депутат обласної ради, Владислав Сухляк розраховує на перемогу над Іваном Зимою в оголошеному конкурсі. Проте не так сталося, і контракт на п’ять років обласна рада уклала таки з Іваном Зимою, з чим його вітали в тому числі і читачі нашого сайту. І ось Владислав Сухляк оскаржує в суді результати конкурсу! Кожен зробить свої висновки, ми ж переконані, що перевагу як керівника медичного закладу треба доводити не в суді, а якістю надання медичних послуг.

 

Коментарі
Завантажується...