З рівненського полігону на східний фронт вирушили солдати: серед них 30 здолбунівчан

0 259
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

З Рівненського полігону на східний фронт вирушили бійці батальйону територіальної оборони. Серед них – тридцять здолбунівчан.
Завдяки роботі волонтерів-земляків наші хлопці всі забезпечені бронежилетами, розгрузками, а також отримали багато інших необхідних речей – форму, берци, термобілизну, аптечки. Здолбунівським благодійникам і кожному, хто долучився до допомоги землякам, можна щиро подякувати. Адже, для порівняння, з шістдесяти призовників-рівнян бронежилетами забезпечено лише п’ятнадцять.
Проте не вдалося купити каски – і недостатньо грошей, і немає де взяти. Проте робоча група продовжує працювати і зробить все для того, щоб кожен наш земляк відчув – він потрібен не лише своїм рідним, він захищає кожного з нас, своє село, свою Україну.
Головне – щоб наші хлопчики повернулися додому. Повернулися переможцями. Повернулися живими. Жінки з штабу, які чи не щодня спілкувалися з кожним з них, тепер будуть телефонувати туди, на схід, і за кожного хвилюватися як за свого рідного.
Війна закінчиться, ми всі поіменно згадаємо кожного, хто допомагав і не стояв осторонь. Зараз же разом молитимемося, щоб російські кулі оминули наших солдатиків, щоб вони відстояли рідний край і повернулися на рідну Волинь.

Коментарі
Завантажується...