За контрабанду трамадолу Здолбунівчанина посадили на 2 роки

0 281
За контрабанду трамадолу Здолбунівчанина засудили на 2 роки
За контрабанду трамадолу Здолбунівчанина засудили на 2 роки

Набув чинності вирок Рівненського міського суду у кримінальній справі порушеній слідчими СБУ, стосовно 22-річного жителя міста Здолбунова, який налагодив канал контрабандного переміщення із однієї з Індії наркотичного засобу — трамадолу.

Встановлено, що зловмисник замовив з-за кордону через мережу Інтернет пігулки трамадолу. Переправлення наркотику здійснювалося за допомогою системи міжнародних поштових відправлень на власну абонентську скриньку. У подальшому зловмисник планував розповсюджувати наркотик у нічних клубах Рівненщини.

У серпні 2012 року оперативники СБУ затримали зловмисника під час одержання поштового відправлення у одному з місцевих поштових відділень. Під час огляду пакунку правоохоронці виявили півтори тисячі пігулок трамадолу, обіг якого обмежено на території України.

Суд визнав контрабандиста винним у вчинені злочинів, передбачених ч.2 ст.15; ч.3 ст.305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів) та ч.3 ст.307 (незаконне виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України та призначив покарання — обмеження волі строком на 2 роки і три місяці.

Про це повідомляє Інна Ілючок з прес-групи СБ України.

Джерело – rivnepost.rv.ua

Коментарі
Завантажується...