За що голова Здолбунівської райради Тимощук так вдячний пристосуванцю Мельнику?

0 277
За що голова Здолбунівської райради Тимощук так вдячний пристосуванцю Мельнику?
За що голова Здолбунівської райради Тимощук так вдячний пристосуванцю Мельнику?

Наш сайт уже звертав увагу на неоднозначність перебування в Народній Раді Здолбунівщини, а тим більше на посаді заступника голови районної ради Якова Мельника. Коротко нагадаємо, що член Аграрної Партії, а пізніше – Народної (під керівництвом Володимира Литвина) завжди був класичним пристосуванцем, водночас використовуючи свій чималий досвід для розставляння лояльних до нього кадрів, а також, відповідно, для збереження свого впливу в районі. Треба віддати йому належне – Яків Романович своїх не здає. Ну хіба що палець об палець не вдарив, щоб захистити й зберегти на посаді колишнього начальника відділу культури Олега Грушицького, коли Шуль змусив його піти. Може, відчув, що той уже не такий «свій», як йому треба?

Правда, й ті, хто завдячує Мельнику посадами, його теж не «кидають». Наприклад, голова районної ради Василь Тимощук, який двічі зобов’язаний Мельнику обранням, не лише вперто весь цей час зберігав його на посаді, попри пенсійний вік, а й тепер будь-яким способом не дає можливості депутатам серйозно порушити це питання.

Пропозицію депутата Олександра Бухала Василь Тимощук проігнорував, не поставивши на голосування питання про відставку свого заступника. Наполегливу пропозицію депутата обласної ради Ніни Путіліної поговорити з Мельником, щоб він сам прийняв правильне рішення, нібито й сприйняв. Але в понеділок знову прозвучала теза про сесію, на якій усе й вирішиться. Звісно, хтось може й не зрозуміти, чому опозиціонери так наполегливо добиваються звільнення заступника голови районної ради. Але це право більшості – обрати заступника не зусиллями Партії Регіонів, Народної Партії та «Сильної України» за участю колаборантів з «Нашої України» (тепер вони в «Ударі»), а демократичною більшістю і з демократичної фракції. От тільки вдячність Василя Тимощука за отриману посаду голови ради явно перевершує правильні гасла про люстрацію, які люблять виголошувати його однопартійці й друзі. Він категорично відмовляється порушувати питання відставки Мельника. Цікаво, чи є інші мотиви, ніж залежність і вдячність, у такої нелогічної поведінки?

 

Коментарі
Завантажується...