Заблокований бюджет у Здолбунові: на чергову сесію міської ради підприємці запрошують усіх мешканців міста

0 307

В понеділок, 25 вересня, у приміщенні Здолбунівської міської ради відбулося засідання підприємців, на якому  розглядалося багато проблем, але осовною темою розмови підприємців було сесійне засідання Здолбунівської міської ради. Саме з приводу цієї теми було прийнято відповідне звернення:

ЗВЕРНЕННЯ ПІДПРИЄМЦІВ МІСТА ЗДОЛБУНОВА ДО ДЕПУТАТІВ ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ганебні події, що відбулися під час сесійного засідання Здолбунівської міської ради 20 вересня, стали цілковитою несподіванкою для більшості мешканців міста, а зокрема й для підприємців. Відмова дев’яти депутатів, які чомусь постійно називають себе «більшістю», від голосування за порядок денний, стала причиною зриву сесії.

Мало бути проголосовано зміни до міських програм та зміни до бюджету, які б дозволили продовжити багато робіт по місту, а також профінансувати вже завершені роботи. Водночас дев’ятеро депутатів, керованих депутатом Рівненської обласної ради Володимиром Ковальчуком, звинуватили міського голову і взагалі міську раду в корупції і відкатах, назвали баригами і злодіями. Жодних доказів наведено не було, а полум’яні виступи  звелися до чисто політичної риторики. Він багаторазово повторив, що змінилась політична кон’юнктура, а відповідно лише так звана «більшість» буде вирішувати, куди направляти кошти міського бюджету.

Результатом політичного шоу стало те, що місцеві підприємці, які є основними  наповнювачами бюджету і виконавцями робіт в місті, залишилися без зароблених грошей, а працівники без заробітних плат. Відповідно це позначається на платоспроможності громадян і тим самим негативно впливає на роботу кожного підприємця міста. Звинувачення в тому, що не можна наперед виконувати роботи, а чекати фінансування, свідчать лише про цілковите господарське невігластво частини депутатів. Адже вони самі на початку року затвердили програми, згідно яких і виконуються роботи на численних об’єктах. А от фінансування на виконання цих програм справді надходить частинами протягом року. І виконувати роботи частинами – це  означає розпочати,   кинути на півдорозі, і повернутися через півроку – коли буде наступна частина грошей. Такий підхід є абсурдним з точки зору здорового глузду і нормального господаря.

В усій Україні міських голів звинувачують у тому, що гроші на якісь об’єкти були виділені, а роботи не виконані. І лише в Здолбунові  унікальна ситуація – голову і міську раду звинувачують у тому, що роботи виконуються, хоч іще недофінансовані!

Звинувачуючи міську раду у корупції і відкатах, депутати міської ради  звинувачують кожного з нас. Адже виходить, що ми даємо хабарі і платимо відкати за можливість працювати в місті! Це ганебна поведінка депутатів, більшість із яких, схоже, не усвідомлює, що за такі звинувачення вони можуть відповісти за законом. Наклепи і оббріхування не роблять честі тим, хто вважає себе народним обранцем.

До речі, нагадуємо, що місто обрало міського голову вчетверте, і жодної недовіри громадяни міському голові не висловлювали. Натомість частина депутатів повторює, що голова втратив довіру у них і в громадян. Ми теж громадяни, і ніхто нас не питав, перш ніж виступати від нашого імені.

Ми платимо податки в міський бюджет, і маємо право бути почутими.

Вимагаємо від депутатів Здолбунівської міської ради негайно припинити політичні ігрища, не ганьбити місто недолугими заявами, і проголосувати пропоновані зміни до бюджету. Допускаємо, що окремі положення можуть бути дискусійними, але про це й говорив на сесії міський голова – розглянути по пунктах, обговорити й прийняти обґрунтовані  рішення.

Ми прийдемо на засідання бюджетної комісії і сесії, якщо буде необхідно – зі своїми працівниками і їх родинами. Ви самі будете, дивлячись в очі цим людям, розповідати їм, що вони не заслуговують отримати зарплату, бо комусь здається, що якийсь об’єкт робити не треба було, а комусь – що вартість об’єкту завищена. Причому, крім власних фантазій, ці депутати не оперують  жодними доказами.

Пропонуємо апарату міської ради провести наступне сесійне засідання в залі засідань районної ради, щоб кожен мешканець міг прийти і побачити, що і як роблять наші обранці.

Застерігаємо депутатів від обіцяного привезення в місто автобусів з «побратимами». Ми самі розберемось, без гастролерів і груп підтримки.

Закликаємо всіх до здорового глузду  і відповідальності перед рідним містом!

 

Коментарі
Завантажується...