Залізничної лікарні в Здолбунові не буде

Залізничної лікарні в Здолбунові не буде

Сесія Здолбунівської районної ради практично без обговорення прийняла рішення про фактичну ліквідацію залізичної лікарні. Принаймні в тому вигляді, якою її звикли бачити покоління здолбунівчан, вона існувати не буде. Тепер залізнична лікарня фінансуватиметься з районного, а не з державного бюджету, а споруди, які власне й складали комплекс лікарні, будуть передані в районну комунальну власність. Принаймні сьогодні депутати погодились їх прийняти, що дасть можливість Кабінету Міністрів перевести ці будівлі з державної (а фактично відомчої) власності в комунальну. До переліку цих споруд входять всім добре відомі будівлі по вулиці Івана Мазепи – від терапевтичного і хірургічного відділень до кухні. Загальна площа цих споруд складає понад дві тисячі квадратних метрів. Також будуть передані району споруди поліклініки і лабораторії по вулиці Івана Гончара (за мостом) загальною площею понад сімсот квадратних метрів.

Що район буде робити з цими неновими і не завжди добре збереженими об’єктами, сказати складно, особливо з огляду на фінансування медицини в Україні взагалі. Наразі мова йде про утворення медичного закладу, але все це буде вирішуватися після передачі споруд.

На сесії були присутні чи не всі працівники поки що ще залізничної лікарні. Проте вони лише мовчки подивились на швидкий процес голосування – і все. Очевидно, їх рішення влаштовує, бо дозволить отримати зарплату, якої вони з початку року ще не бачили.

 • смертник

  Тільки що і може то це перекручувати інформацыю та брехати! Зміст “статті” одним реченням: На сесії були присутні чи не всі працівники поки що ще залізничної лікарні., проте вони лише мовчки подивились на швидкий процес голосування – і все.
  Тобто всі погані та брехуни, лиш Нікуліна єдина хороша та чесна!

  • де тут брехня? Ще раз перекрутите прізвище – бан. Один з ваших коментарів видалений.

   • Вolt

    Аяяй вкусили і боляче. Це не віночки розсилати “Новою поштою”

    • Vasi4

     Упс. А де комент пропав? Доречі не перший раз на цьому сайті. Дуже демократично, чи все таки люди правду пишуть? ЦЕ ПРИЗНАК ДУХОВНОЇ СЛАБКОСТІ!!!!!!!!

 • смертник

  Така уява що вона залишилась сама зі своїм сайтом. Скоро від неї відвернуться всі але тоді вона сама на себе вже буде гавкати!

X