“Заправка” по вулиці Коперника нарешті відкрилась остаточно

0 362
Заправка по вулиці Коперника нарешті відкрилась остаточно
Заправка по вулиці Коперника нарешті відкрилась остаточно

Звісно, з часів давнього радянського фільму «Королева бензоколонки» автозаправні станції змінилися суттєво – тепер там є чи не все, про що на початку шістдесятих років минулого століття мріяла Людмила Добрийвечір, та навіть і більше. Проте якось так сталося, що здолбунівські заправки, навіть мережеві, як “ОККО”, у нас доволі маленькі, та й розташовані не на трасі біля міста. А єдина АЗС на трасі Рівне – Остріг, хоч і носила брендову назву “WOC”, виглядала ще нещодавно реліктом радянської доби. Одного разу мені довелося стати свідком ситуації, коли чемний водій з європейськими принципами, їдучи з Острога до Рівного, був прикро здивований відсутністю можливості знайти туалет на цьому відрізку шляху. Смішно й сумно, бо саме так і складається провінційний імідж у гіршому значенні цього слова.

Заправка по вулиці Коперника нарешті відкрилась остаточно
Заправка по вулиці Коперника нарешті відкрилась остаточно

Потім заправку таки реконструювали, але півтора року не відкривали саме приміщення з магазином, тим же ж туалетом, кавою і різноманітними водійськими причандалами. Бідолашні працівники взимку мерзли, а влітку підсмажувалися в металевій будочці, де й удвох тісно.

І ось нарешті сталося – заправка “WOC” працює як сучасний нормальний комплекс з усіма необхідними атрибутами. Пристойний асортимент товарів, смачна кава, привітний персонал (і щасливий гарними умовами роботи) – все це відразу перетворило колись занедбану заправку в яскраве свідчення того, що і в нашому містечку трапляються зміни на краще.

Вітаємо працівників АЗС з відкриттям!

Коментарі
Завантажується...