Засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради: прийняті рішення, розглянуті клопотання та підтримані звернення

0 260

27.09.2017 року, міський голова Ольшевський І.О. провів засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради.
Члени виконкому заслухали та взяли до відома інформації керуючої справами виконавчого комітету Вознюк С.О. та заступника начальника Здолбунівського відділення поліції Острозького відділу поліції РУНП в Рівненській області Харковського С.В. «Про стан боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території міста Здолбунів».

Про хід виконання рішень «Про підготовку житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років» інформував заступник міського голови Кондратюк В.В. та запрошені керівники комунальних підприємств.
Керівник комунального підприємства «Здолбунівське» довів до відома інформацію про виконання рішення «Про взяття пам’ятника М. Приходьку на баланс комунального підприємства «Здолбунівське».

    Секретар ради Капітула В.В. надала інформацію «Про підготовку дошкільних навчальних закладів до нового навчального року».
Розглянувши клопотання комунального підприємства «Здолбунівкомуненергія» виконком затвердив тарифи на теплову енергію та послугу з централізованого опалення. З 13 жовтня 2017 року будуть діяти такі тарифи:
– для населення: вартість теплової енергії буде становити -1734,07/1 Гкал, послуга з централізованого опалення – 1747,64/1 Гкал, Послуга з централізованого опалення -42,87/1 м.кв., в опалювальний період;
– для бюджетних установ: теплова енергія -2494,55/1 Гкал;
– для інших споживачів: теплова енергія -2529,34/1 Гкал.
За клопотанням ТОВ «Енергозбереження Рівне» встановлено тариф на теплову енергію для державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» в розмірі 1396,80 грн/Гкал.

Виконком погодив маршрут руху автотранспорту ФГ «П’ятигірське» та ТзОВ «Акріо Агро» по місту Здолбунів. Вирішено встановити з 01.10.2017 року по 01.09.18 року маршрути руху автотранспорту за таким графіком:
– вулиця 8 Березня, вулиця Зелена, вулиця Грушевського, вулиця Фабрична, вулиця Незалежності – вівторок, середа, субота;
– вулиця 8 Березня, вулиця І.Гонти, вулиця Грушевського, вулиця Фабрична, вулиця Незалежності – четвер, п’ятниця, неділя;
– вулиця 8 Березня, вулиця Шевченка, вулиця Незалежності – понеділок.
Рух важковагового автотранспорту проводити з 6 до 22 години.
Виконавчим комітетом погоджено режим роботи салону-перукарні «Люкс» розташованої по вулиці І.Гончара,51а, міста Здолбунів.
Затверджено розпорядження міського голови видані між засіданнями виконавчого комітету, дано дозвіл жителям міста на підключення до міських мереж водопостачання та каналізації, розглянуто 5 питань щодо захисту майнових прав дітей.
Малозабезпеченим громадянам міста надано одноразову матеріальну допомогу. Житловим будинкам присвоєно окремі поштові адреси.
Тимчасово припинено видачу дозволів на відключення від централізованої системи опалення та гарячого водопостачання на період опалювального сезону 2017-2018 років.
Також виконавчий комітет прийняв рішення підтримати звернення члена виконкому Бляшина Я.І. до депутатів Здолбунівської міської ради :

Звернення

членів виконавчого комітету до депутатів

Здолбунівської міської ради

             Ми, члени виконавчого комітету Здолбунівської міської ради стурбовані подіями, які відбулися на сесії міської ради 20.09.2017 року.

Безвідповідальне відношення деяких депутатів, втручання в роботу депутата обласної ради В.Ковальчука заблокувало роботу сесії. В результаті чого не розглянуті нагайні питання для міста і його мешканців, а основні з них це зміни до Програм та зміни до бюджету. Такі дії зупинили виконання всіх робіт, які проводились в місті, а також залишились  недофінансованими ті підприємства, які вже виконали роботи. В запасі зовсім мало часу, щоб закінчити підготовку міста до зимового періоду.

Звертаємося до депутатів Здолбунівської міської ради з проханням проявити виваженість, неупередженість, принциповість, високу відповідальність перед територіальною громадою, відкинувши політичні амбіції та на сесії міської ради 04.10.2017 року розглянути та проголосувати за питання змін до міських Програм та змін до міського бюджету.

 

Коментарі
Завантажується...