Заступник голови Здолбунівської адміністрації вважає Петра Порошенка цинічним і звинувачує в знущаннях над українцями

0 226
Заступник голови Здолбунівської адміністрації вважає Петра Порошенка цинічним і звинувачує в знущаннях над українцями

Останнім часом ситуація в країні стає все більш схожою на революційну, і виявляється це і в тому,що чи не кожної сесії районної ради депутати приймають гнівні звернення до керівників держави з того чи іншого приводу. Не стала винятком і остання, позачергова сесія. Цілком очікувано на ній було прийнято звернення щодо відміни абонентської плати за підключення до системи газопостачання.

І все б нічого, але за дуже радикальне звернення проголосували представники партії влади – Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Навіть заступник голови адміністрації Леонід Власюк. А розпочинається звернення словами про антинародну політику влади, про чергову спробу уряду Гройсмана обслужити інтереси олігархів за рахунок українців. Ще більш відверто антиурядовим є речення «Ми категорично засуджуємо системну антисоціальну діяльність уряду, яка привела до зубожіння великої кількості українців і загрожує національній безпеці».

Не забули автори звернення й про президента: «Діючи в інтересах олігархів, яким і належать облгази та енергетичні підприємства, Володимир Гройсман з Петром Порошенком продовжують цинічно знущатися з українців».

Цікава виходить ситуація: представники президентської партії голосують за звернення, в якому президента звинувачено в підтримці олігархії, знущанні з українців, ба більше – названо цинічним…

Скажете, прозріли, зрозуміли справжню сутність «однотурового» гаранта? Ні, бо тоді б гучно заявили про вихід з партії, розпуск фракції. Сказали б «люди добрі, каємося і просимо вибачення, що агітували за цинічного олігарха і його антисоціальний уряд, що зробив вас злиднями». Ні, не кажуть так, і цілком собі непогано співпрацюють з народним депутатом України від Блоку Петра Порошенка Олександром Дехтярчуком. Той самий Василь Тимощук, що голосував за звернення, є помічником цього депутата. А депутат завжди підтримує лінію президента в парламенті.

Схоже, хлопці просто далі дурять посполитих виборців, однією ногою крокуючи поруч з Порошенком, а іншою нібито дріботять поруч з народом… Потім ще й розказуватимуть, що от же ж голосували проти антинародного режиму.

Але то таке – дурити виборця, маніпулюючи і викручуючись, хоч і нечесно, але не заборонено. Але один депутат, а саме вже згадуваний Леонід Власюк, взагалі не має права критикувати владу. По-перше, бо сам нею є. А по-друге, це заборонено Законом «Про державну службу» і Постановою уряду №65 від 11 лютого 2016 року. Там чітко зазначено, що держслужбовці мають дотримуватися таких принципів: служіння державі і суспільству; гідна поведінка; доброчесність; лояльність; політична нейтральність; прозорість і підзвітність; сумлінність.

Служіння державі, серед іншого, передбачає “формування позитивного іміджу держави”, а гідна поведінка – недопущення навіть поза держслужбою “вчинків, які можуть зашкодити інтересам державної служби чи негативно вплинути на репутацію державного службовця”.

“Лояльність” же, на думку урядовців, передбачає:

1) добросовісність щодо виконання рішень Верховної Ради, президента, Кабінету міністрів та державного органу, в якому працює держслужбовець, “незалежно від своїх власних переконань і політичних поглядів”;

2) утримання від будь-яких проявів публічної критики діяльності державних органів, їхніх посадових осіб;

3) коректне ставлення до керівників і співробітників держоргану під час виконання обов’язків.

Крім того, від держслужбовців вимагають: недопущення впливу політичних інтересів на їхні дії та рішення, відмову від публічної демонстрації політичних поглядів і симпатій, уникнення використання символіки політичних партій тощо.

Передбачено, що за порушення цих норм державні службовці несуть дисциплінарну відповідальність. Побачимо, чи стосуватиметься це вчинку Леоніда Власюка.

А взагалі, шкода «порошенківців». З одного боку, так комфортно бути партією влади. Тим більше що для більшості з них це не перша президентська партія в кар’єрі – зміни курсу відбувались не раз. З іншого боку, не можна не голосувати за такі звернення – отой самий злиденний народ не зрозуміє. Так і доводиться, як тій мавпі з анекдоту, бути і розумними, і гарними…

От тільки де ж тут гідність і патріотизм, про який так часто чуємо від цієї команди? Все більше банальне пристосуванство і цілковита безпринципність.

А звернення справді толкове наші депутати проголосували. Віримо, що більшість таки була щирою, голосуючи за цей текст.

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Здолбунівської районної ради Рівненської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг щодо відміни абонентської плати за підключення до системи газопостачання

Здолбунівська районна рада обурена черговим проявом антинародної політики влади, яка з 1 квітня поточного року ввела абонплату за газ для населення, що породжує значне зростання вартості комунальних послуг. Ми вважаємо такий крок новою спробою уряду Гройсмана обслужити інтереси олігархів за рахунок українців. Ми категорично засуджуємо системну антисоціальну діяльність уряду, яка привела до зубожіння великої кількості українців і загрожує національній безпеці.

НКРЕКП хоче вилучити транспортну складову з загального тарифу та ввести окрему обов’язкову абонентську плату ще й за роздутим тарифом. Інакше кажучи, кожна сім’я, незалежно від споживання, повинна буде додатково до і так завищених газових тарифів в середньому сплатити ще 92 грн/міс. або 1 100 грн. за рік.

За останні два роки тарифи на послуги ЖКГ зросли втричі. Ні уряд Арсенія Яценюка, ні Володимира Гройсмана не пояснили людям, чому вони мають оплачувати з власних кишень бездарну політику Кабміну і жадібність олігархів. Влада вирішує економічні проблеми не за гроші олігархів, а за гроші пересічних українців, ціною зубожіння народу.

Сьогодні вона вкотре обдурила українців, пообіцявши, що покінчила з практикою постійного зростання цін на комунальні послуги. Діючи в інтересах олігархів, яким і належать облгази та енергетичні підприємства, Володимир Гройсман з Петром Порошенком продовжують цинічно знущатися з українців. Олігархи, зрозумівши, що люди відреагували на здорожчання блакитного палива і почали економити, не захотіли втрачати надприбутків і вигадали ще один щомісячний здирницький платіж.

Так, з 1 квітня споживачі вимушені платити щомісяця абонентську плату за підключення до системи газопостачання незалежно від фактичного обсягу споживання газу. На абонентську плату за газ субсидія не поширюється. Це означає новий удар по кишенях рядових громадян. Таке рішення болюче вдарить насамперед по громадянах, які і так економно споживають газ. Найбільше постраждають ті абоненти, які сезонно користуються газом – наприклад, використовують його тільки влітку на дачі. Також постраждають громадяни, що споживають мало газу, не мають лічильників, але мають велику кількість прописаних на своїй житловій площі.

Здолбунівська районна рада переконана, що кишенькова провладна Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, повністю вичерпала себе і має бути розігнана, а її члени притягнуті до відповідальності. Вона стала органом, який діє в інтересах монополістів і перебуває на їх утриманні. Доказ тому – останнє рішення ввести абонплату за газ. Воно приведе до того, що лише у 2017 році від абонентської плати облгази, які перебувають у власності олігархату, отримають додатково близько 15 мільярдів гривень. А українці збідніють на ще 15 мільярдів гривень.

Враховуючи вищевикладене, звертаємося до Президента України щодо винесення указу про звільнення членів НКРЕКП, які прийняли незаконне “рішення про абонплату” від 28.03.2017. 

Вважаємо, що рішення НКРЕКП, ухвалене 28 березня 2017 року, є необґрунтованим та незаконним, з таких причин:

  • не відповідає нормам українського законодавства;

  • перед його ухваленням не проведено жодних громадських обговорень та експертних заходів з цього питання;

  • не проведена необхідна попередня аналітична робота з визначення доцільності та ефективності цього нововведення;

  • не враховані складові та тенденції сучасного ринку природного газу;

  • пропонується застосування подвійного платіжного навантаження на кінцевого споживача на вже сплачені цим споживачем газові мережі (які попередньо сплачені та передані на баланс облгазам);

  • не визначено призначення та класифікація вищезазначеного стягнення зі споживача та його подальшого використання (на що стягується ця сума).

У зв’язку з вищевикладеним ми, депутати Здолбунівської районної ради, вимагаємо від Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та НКРЕКП вжити негайно заходів для скасування рішень якими введено щомісячну абонентську плату за підключення до системи газопостачання.

СХВАЛЕНО

Рішення

Здолбунівської районної ради

від ___________ 2017 року №________

Коментарі
Завантажується...