Здолбунів: День міста в умовах війни

0 289
Здолбунів: День міста в умовах війни
Здолбунів: День міста в умовах війни

Здолбунівська міська рада запрошує здолбунівчан  взяти участь у благодійних заходах, які розпочнуться 13 вересня 2015 року о 13.00 год. на площі Героїв Майдану в рамках відзначення Дня Міста.

Запрошуємо всіх долучитися до підтримки наших солдатів-земляків, а саме взяти  участь в акції «Щирі серця – хоробрим серцям», яка передбачає, окрім збору коштів, збір продуктів харчування, бутильованої води, теплого одягу, зокрема рукавиць, шкарпеток, спідньої та термобілизни, а також предметів особистої гігієни та медичних препаратів, які не потребують особливих умов зберігання, а також взяти  участь у благодійній виставці-продажі.

Намети для  збору допомоги будуть розташовані на Площі Героїв Майдану 13 вересня 2015 року з 12.00 до 16.00 год., в міському гідропарку з 15.00 до 20.00 год., на площі біля міського клубу по пр. Цементників з 15.00 до 20.00 год.

Також ви можете подарувати гарну або цінну річ для продажу її через аукціон. Взяти участь в розіграші лотереї, де будуть розігруватись запрошення на сеанс масажу, манікюр, стрижку, фотосесію, поїздку на таксі, дитяче свято з аніматорами та ін.

Окрім цього, ви можете взяти  участь в акції «Зайва річ з моєї шафи  допоможе бійцю» . Намет з вживаним одягом буде розташований в міському гідропарку з 15.00 до 20.00 год. Приносьте свої зайві речі та купуйте потрібні вам  речі за символічну плату в скриньку. Речі, які не продадуться , будуть передані малозабезпеченим людям.

Всі зібрані кошти будуть підраховані у  вашій присутності 13 вересня 2015 року на сцені в міському гідропарку і передані на конкретні потреби нашим воїнам-землякам, а саме на придбання одягу, взуття, відповідного оснащення та обладнання. Кому конкретно буде направлено все придбане за дані кошти,  можна буде дізнатися у робочій групі по збору коштів для солдатів –земляків, яка знаходиться   в адмінприміщенні ВАТ «Укрцемремонт».

Коментарі
Завантажується...