Здолбунів: до Дня міста звіт і привітання в одному флаконі

0 207
   Здолбунів: до Дня міста звіт і привітання  в одному флаконі

Здолбунів: до Дня міста звіт і привітання в одному флаконі

Напередодні Дня міста міський голова Ігор Ольшевський вирішив разом і привітати здолбунівчан, і відзвітувати про роботу міської ради. Це логічно, адже зовсім скоро місцеві вибори. А тому Ігор Ольшевський, який вочевидь претендуватиме на посаду міського голови знову, розповів своїм виборцям про ті звичайні, повсякденні, зовсім прості справи, якими займається міська рада.

 Висловимо свою приватну думку: ми всі маємо претензії до роботи міської ради. Це правильно, нормально і природно – бо всі ми хочемо кращого облаштування свого життєвого простору. Проте приємно, що місто має керівника, готового звітувати про КОНКРЕТНІ справи, а не про показники зайнятості, проведені тренінги чи майбутні прозорі бюджети.

        Так що читаймо уважно – і обираймо думаючи.

   Завдяки злагодженій співпраці депутатів міської ради, членів виконавчого комітету, апарату управління, виконуючи накази та пропозиції жителів міста, залучаючи до співпраці підприємства міста, міська рада, як і щорічно системно підходить до вирішення найактуальніших проблем та поставлених завдань. А це, в першу чергу, виконання рішень міської ради щодо будівництва та утримання автомобільних доріг, вдосконалення автомобільних маршрутів, мереж вуличного освітлення, розбудова міського гідропарку та впорядкування зон відпочинку, належне утримання, ремонт житлового фонду і прибудинкових територій, організація роботи об’єктів торгівлі та розвитку малого підприємництва на території міста Здолбунова.

    Незважаючи на непростий рік економічних негараздів, складної зовнішньої політичної ситуації місто живе та працює. Залучивши кошти обласного, міського бюджетів, спонсорську допомогу підприємств у біжучому році вдалося виконати значний обсяг робіт.

    Поступово виконуються програми, прийняті на сесії міської ради .

    В дії Програма «Місто без околиць» та Програма благоустрою міста, завдяки яким завершено капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Калнишевського з провулками, протяжністю 741м; по вулиці Словацького протяжністю 228 м; по вулиці Дружби, протяжністю 160 м; вулиць Шевченка-Садки , протяжність 630 м; по вулиці Данила Галицького, протяжністю 209 м; частини вулиці Данила Галицького, протяжністю 209 м

   Підприємством ПП «МВА» ( керівник Мурадян В.А.) протягом 2014-2015 років проведено поточний ремонт 30 вулиць, площею 5900 кв.м.

   Підприємство ПрАТ «Рівнеавтошляхбуд» ( керівник Чертков В.В.) виконало капітальний ремонт пішохідної доріжки по вулиці Княгині Ольги, протяжністю 170м, що дало можливість забезпечити безпеку руху пішоходів. Щиро вдячний вищезгаданому підприємству за проведення якісного ремонту вулиці Пушкіна протяжністю 371 м

    Завдяки праці трудових колективів комунальних підприємств безперебійно налагоджена робота житлово-комунального господарства міста.

Комунальне підприємство «Міське будинкоуправління» готуючи житловий фонд до роботи в осінньо-зимовий період виготовило та встановило 6 нових вхідних дверей в під»їздах багатоповерхових будинків, провело поточний ремонт 38 шиферних та рулонних покрівель, відремонтувало покриття 11 балконих козирків, поштукатурено та пофарбувано 18 під»їздів багатоповерхових будинків. Вдалося встановити дитяче обладнання та нові лавки в 7 будинках.

   Виконуючи міську програму капітального ремонту проведено ремонт покрівель за адресами : вул.Фабрична 15, вул.Шкільна 15, Гончара 60, завершується капітальний ремонт покрівлі за адресою Незалежності 36, відремонтовано балкони у будинку по вулиці Шкільній, 34. Виконано капітальний ремонт електропостачання в гуртожитку по вулиці Шкільна 40.

   Капітально відремонтовано асфальтне покриття у дворі будинку Шкільна 31, а по вулиці Коперника 53,55,57, вул.Л.Українки 9 проведено поточний ремонт.

   Підтримуючи ОСББ, за кошти міського бюджету проведено великій об’єм робіт по ремонту житлових будинків в районі залізничного вокзалу. А це – комплексний ремонт будинків з заміною покрівель та ремонтом фасадів по вулиці Гончара,8,60,52, по вулиці Церковній, 3, по вулиці Міцкевича, 44. Зроблено ремонт покрівлі будинку 38 по вулиці Міцкевича та тривають роботи будинку Міцкевича, 11.

Стабільно працюючи, комунальне підприємство «Здолбунівводоканал» придбало нове насосне і технологічне обладнання, яке встановлено на каналізаційних насосних станціях по вулицях Ясній, 5,Нова,16, провулок І.Гончара,1. Введено в експлуатацію каналізаційну мережу по вулиці Пушкіна. Прокладено резервну лінію водопроводу з поліетиленових труб діаметром 200мм та довжиною 304м, в районі по вулиці Гончара, що дасть можливість уникнути можливих перебоїв у водопостачанні. Завершено заміну огорожі водопровідної станції по вулиці Старомильській. Підприємство прикладає максимум зусиль по безперебійній цілодобовій подачі води мешканцям міста.

Злагоджено працює комунальне підприємство «Здолбунівкомуненергія».

Зусиллями підприємства було збудовано нову котельню по вулиці Шевченка та демонтовано теплотрасу, яка проходила вздовж вулиці 2 Лютого та гідропарку до будинків Шевченка,202, 202а. Такі роботи дали можливість значно покращати теплопостачання вищезгаданих житлових будинків та заощадити кошти на придбання газу. Встановлений сучасний котел на котельні по вулиці Шкільна,40 дасть можливість зменшити до 20 відсотків використання газу. Постійно проводиться заміна аварійних теплотрас, до кінця року планується провести заміну значної частини старої теплотраситраси по вулиці Шкільній.

      Комунальне підприємство «Здолбунівське» надає послуги з прибирання міських вулиць, парків, скверів, гідропарку, двох міських кладовищ, обслуговує вуличне освітлення , забезпечує прибирання вулиць в зимовий період та проводить поточний ремонт об’єктів благоустрою.

     Так в 2015 році підприємством проведено поточний ремонт частини пішохідної доріжки по вулиці Пушкіна, протяжністю 50м.п., по вулиці Шкільній, 29 , біля спортивного майданчика, протяжністю більше 40м.п.

     Проведено поточний ремонт вуличного освітлення по провулку Мартинівка, протяжністю 160м.п. ,також виконано поточний ремонт вуличного освітлення на відрізку дороги до ДНЗ « Усмішка», протяжність лінії 80 м.п. На всіх вищеназваних об’єктах встановлені сучасні енергозберігаючі лампи.

     Багато зробило комунальне підприємство по чистці мереж зливових каналізацій.

     Значно покращилась робота ТзОВ « Комунальних підприємств» , яке надає послуги з капітальних ремонтів та будівництва мереж вуличного освітлення. Зазначимо, що протягом 2014 року підприємство відремонтувало та збудувало нові лінії вуличного освітлення на 10 міських вулицях, в 2015 році на 8 вулицях .

    Основним напрямком роботи вищеназваного підприємства є надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, необхідно відмітити, що безперебійна робота підприємства дала позитивний результат. На контейнерних площадках встановлені нові сучасні евроконтейнери в тому числі для роздільного збирання. Сміття систематично і якісно вивозиться сучасною технікою.

    Дуже приємно що наше місто стало привабливішим завдяки озелененню. Протягом двох останніх років групою благоустрою та громадськими роботами щорічно висаджується понад 50 клумб та не менше 300 дерев.

     Продовжуються роботи по розбудові міського гідропарку по вулиці Шевченка.

В 2015 році в гідропарку збудовано нове сучасне вуличне освітлення протяжністю 1090 м.п. Проведено ремонті роботи по підготовці ігрового та спортивного обладнання до літнього купального сезону. Запрацює новий цікавий атракціон для дорослих і дітей «Мотузковий парк». Сподіваємось , що розбудова гідропапку покращить якість відпочинку жителів міста Здолбунів та його гостей і залишить про місто лише яскраві та гарні спогади

     Щиро вдячний керівникам, трудовим колективам дошкільних навчальних закладів та батькам дітей за підготовку дошкільних закладів до початку навчального року. Дошкільний навчальному закладі «Грайлик» провів ремонт фасаду та замінив вікна, а у дошкільних навчальних закладах «Дзвіночок», «Ладоньки», «Усмішка» встановлено теплові лічильники, придбано дві пральні машинки для дошкільного закладу «Чебурашка». У всіх дошкільних навчальних закладах виконано біжучий ремонт приміщень. Хочеться відмітити навчальний заклад «Ладоньки», який Регіональна експертна рада управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації визнала атестованим з відзнакою.

Завдяки значним зусиллям підприємців у місті продовжують відкриватися нові сучасні торгові об’єкти – це ще один супермаркет «Наш край» по вулиці Шкільній ,27, магазин «Смак» по вулиці Шкільна,40, кафе та магазин по вулиці Б.Хмельницького.

Хочу висловити подяку всім мешканцям міста, підприємствам, організаціям, районним та міським осередкам політичних партій, підприємцям за розуміння та підтримку, за самовіддану працю у розбудові та благоустрої нашого міста. Адже з кожного прибраного двору, благоустроєної території підприємств, установ, об’єктів торгівлі вимальовується привабливе обличчя нашого міста, а це результат підтримки та виконання розпоряджень про місячники та декади благоустрою.

      Найбільш вагомий внесок у виконанні робіт по благоустрою міста надали підприємства міста, за що я щиро вдячний трудовим колективам, керівникам підприємств:

– ПАТ «Волинь-Цемент» – Давидюк І.О. .;

-Здолбунівське управління експлуатації газового господарства – Юхименку О.В.;

– ВАТ «Волинь-шифер» – Вакулі Я.О.

– ТзОВ «Добробут» – Бляшину Я.І.;

– ВАТ «Укрцемремонт» – Романусі В.М.;

– Локомотивне депо станції Здолбунів- Самчук І.М.

– Вагонне депо станції Здолбунів – Гаврищаку Й.В.;

– Відбудовчий поїзд станції Здолбунів – Бабію О.О.;

– Дистанція сигналізації та зв’язку – Будзіло В.І.

– ТзОВ «Нострадамус» – Васильчуку В.Л.;

– КП «Здолбунівводоканал» – Мельнику В.І.;

– КП «Здолбунівкомуненергія» – Шавронській В.А.;

– КП «Міське будинкоуправління» – Габрук В.А.;

– КП «Здолбунівське» – Потапчук С.В.

– ТзОВ «Комунальних підприємств» -Бабак Л.В.

   За мужнісь та відвагу хочу виразити особливу подяку учасникам АТО та волонтерам за безкорисну та самовіддану працю.

Відзначення Дня міста – це гарна нагода підсумувати зроблене, а за ним знову напружена робота.

Дякую за збереження всіх об’єктів, які зроблені у місті та за оцінку зробленого, за співпрацю та взаєморозуміння по впорядкуванню нашого рідного міста. Перспектива міста – це наше спільне бачення його майбутнього. Тільки у нашій єдності, зміні відносин влади і громади – запорука успіху.

        Вітаю всіх жителів з Днем міста Здолбунова.

        Зичу щастя, здоров’я і добра, миру та любові, єдності Україні, Божого благословення, порозуміння і згуртованості та запрошую всіх на відзначення Дня міста 13 вересня 2015 року.

Міський голова І.О.Ольшевський

Коментарі
Завантажується...