Напередодні найбільшого державного свята місто стає патріотичним і прикрашається в синьо-жовті барви. Міст через залізничну колію розфарбовано з одного боку ще й червоно-чорним, і там був напис про Путіна в повному нецензурованому варіанті. Проте відразу другого дня напис було приведено до більш інтелігентного вигляду.
Що стосується паркану біля «Волинь-цемент», то вперше за всі роки він не брудно-сірий, і це вселяє надію, що фільтри відключати не будуть, бо бруд і пил будуть дуже помітні на чистенькій патріотичній огорожі.

 

  • віктор

    “І це вселяє надію”. На що у вас вселяє надію, що від одного фанатизму, де трохи заздалегідь, напроти РМЗ, колись стояли (здається букви “Слава КПСС” чи то “Слава труду”, стануть жовто-блакитні кольори. Давайте любити свою Батьківщину, не такими методами. Давайте, не будемо плювати на Рідну землю недокуреними папіросками, сквернити Її нецензурними словами (та ще й іншомового походження) і т.д. А прославляти Їі терпимістю до недостатків ближнього ( хоча б сусідів і т.д). Не летіть за гори, а спустіться трошки. А якщо про жовто-блакитний. То давайте для жовтого – побільше посадимо пшенички, а для блакитного – зробимо все, щоб наші дітки бачили небо дійсно блакитним, не тільки в кольорі, а й в душі. (так просто – хоч качельку у своєму, не чужому, хоч у своєму дворі зробіть. А якщо є, то у ближньому, чи де немає Це так звичайно, як маленький приклад). Всі люблять кидатися Високим. Спустіться на землю – на Рідну землю, якщо ви Їі любите дійсно. А то тільки і докопуєтесь, як Їі правильна назва. А потім, ще й далі – Які і вкого герої. – І як і хто до кого молиться. – Та ще й , на якій мові. А може і не молиться. Поважайте вибір кожного. В цьому ви і будете людьми, а якщо ви наполягаєте думати так, як хочеться вам і вважаєте ви, то це природа звіра і не простого, бо і той слідує простому мирному інстинкту. А це природа той собаки, яка, як кажуть сказилася і бігає і сама вже не знає кого вкусити, аби просто вкусити і задовольнити своє, розумієте, своєєєє бажання. Яке уже і бажанням то, назвати і не можна. А вам , то так здається, що ви праві і ваша думка сама вірна і прекрасна. Знайте – це хвороба і сама страшна і дуже важко виліковна.

X