Дуже неприємно, коли чужі люди говорять про те, що в місті брудно. А здебільшого ми це бачимо й самі. Останнім часом приводів для незадоволення багато.

От, наприклад, як виглядає територія біля міського клубу. І щодня ж через це все сміття переступаючи, йдуть на роботу працівники культури. Чи не бачать, чи звикли – хтозна. Не бачать і комунальники…

 

IMG_4643Інколи ж ті самі комунальники роблять добрі справи, а потім ніяк не можуть їх доробити. От на вулиці Грушевського прибрали біля пам’ятника, а сміття лежить на узбіччі вже другий тиждень. Видно, прикрашає місто, з точки зору тих, хто його там залишив.

Така ж ситуація і на кладовищі, що по вул. Тиха. За літо територія заросла бадиллям в людський ріст  і перетворилася в непрохідні хащі. Тут ніби у лісі, тільки пам’ятники і хрести, які визирають з високих бур’янів  нагадують, що це кладовище.  Цікаво, кому було б приємно бути похованим у хащах, де практично не коситься, а якщо й косять, то  могили вкривають не щойно родичами посаджені квіти, а покоси комунальників?

  • Нонна

    Повністю підтримую автора даної публікації. Ми багато ведемо розмов щодо патриотизму, але не задумуємося над тим, що чистота міста-то є наша культура, лице мешканців. Днями у мене гостювала родичка із Польщі і мала бажання відвідати кладовище на вул.Тихій, де поховані її предки. Мені було стидно за те, в якому стані знаходиться це місце памяті

X