Здолбунів: незмінні традиції “совка” або розриті дороги в Європу

0 205

7fuc9bd1txyХоч як прикро це визнавати, але сумні традиції радянської доби не відпускають нас і досі. Зокрема, традиційно багато робіт на вулицях міст починаються не навесні чи влітку, а чомусь пізньої осені.

wcswk2pz41qТак сталося і з проведенням довгоочікуваної  каналізації на вулиці Лєрмонтова. Люди багато років чекали, коли до них прийдуть такі звичні для більшості зручності. І вони прийшли… Саме в листопаді розпочались роботи на цій вулиці, і тепер там буквально ні пройти-ні проїхати. Прокладання мережі ще не завершене, зі слів міського голови Ігоря Ольшевського, завтра буде робитися прокол під вулицею Шевченка, тобто ситуація ще ускладниться.

dx0t0g5hkqcЗрозуміло, що взимку ніхто вулицю не асфальтуватиме. Так що ходити мешканцям такими кучугурами грязюки ще довго.

Звісно, добре, що в місті виконуються роботи з благоустрою. Так само свого часу були чисельні скарги жителів вулиці Пушкіна, а тепер вона і з асфальтом, і з освітленням.

Проте дуже шкода, що кошти часто надходять у кінці року, і тоді дилема «не робити взагалі» чи «робити взимку» таки вирішується на користь жителів міста – тобто робити, хоч і з чималими проблемами.

Наразі вулиця майже непроїзна і непрохідна. Чи зможе туди нормально заїхати пожежний автомобіль чи швидка допомога – дуже сумнівно. Та й пішоходам пересуватися там немає по чому – дорога перерита, тротуару там ніколи й не було. А мами з колясками просто не можуть виїхати, бо стрибають з дітьми через траншеї, ризикуючи і собою, і дітьми.

Ще гірша ситуація на вулиці Яворницького – там у велетенських ямах грузнуть машини. Причому роботи там уже не ведуться, але абияк закидані клейкою глиною траншеї ніхто не засипав навіть щебенем.

Мешканці кажуть, що й не чекали швидкого виконання робіт і відновлення асфальтного покриття. Проте й жити в таких умовах місяцями не хочуть. Треба розчистити кучугури бруду, треба хоча б поробити місточки і позасипати ями щебенем. Проте, судячи з усього, виконавцям робіт це без стороннього втручання в голову не прийшло.

Міський голова пообіцяв, що все можливе буде зроблено, щоб тимчасові проблеми були мінімізовані.

Що ж, будемо сподіватися, що відповідальні особи принаймні поставлять себе на місце жителів вулиці Лєрмонтова, і зроблять все необхідне, щоб наслідки зимових робіт були терпимими для щоденного життя людей.

Коментарі
Завантажується...