Здолбунів: студенти-залізничники завершили різдвяний період колядками

0 217

article379Вчора, 21 січня в Здолбунівському вищому професійному училищі залізничного транспорту відбувся фестиваль різдвяних колядок«Святкуємо Різдво».   У проведенні заходу взяли участь не лише учасники хорового гуртка, а й мешканці гуртожитку під керівництвом вихователів Мороз Л.В., Шевченко Л.І. та Акініної А.О.
Присутні в залі відчули себе справжньою родиною, яку віншували з Новим роком гурти колядників. Учні п’ятого поверху вразили веселими різдвяними піснями, четвертого — гарним виконанням традиційних колядок, а дівчата з третього поверху – ще й своїми костюмами як у справжніх щедрівників.
Апогеєм заходу стало спільне виконання колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю».
За участь у фестивалі учні отримали солодкі гостинці від заступника директора з НВР Баюн О.В., а гурт «Різдвяні передзвони» — ще й грамоту Рівненської обласної державної адміністрації як переможцю обласного етнофестивалю «Вифлеємська зірка» у номінації «Різдвяне віншування».
Проведення подібних заходів уже стало доброю традицією в училищі, оскільки сприяє відродженню української духовності та популяризації національних різдвяних традицій серед молоді.

Крім цього в приміщенні бібліотеки Здолбунівського вищого професійного училища залізничного транспорту діє різдвяна виставка, де представлені незвичайні роботи зі звичайних матеріалів, які створили власноруч учні . Кожна робота – просто витвір мистецтва. Тут і вертепи, і новорічні ялинки з різних підручних матеріалів: паперу, стрічок, ниток, кавових зерен, і різдвяні віночки, і картинні композиції та вітальні листівки, ялинкові прикраси та ангелики .

Для любителів ручного рукоділля виставка є справжнім сюрпризом, тому що, навіть просто оглядаючи експозицію, можна отримати великий заряд натхнення для власного хобі і підвищити творчий настрій.

 

Коментарі
Завантажується...