Здолбунів та ще два міста Рівненської області з’явилися на Яндекс.Картах

0 292
Здолбунів та ще два міста Рівненської області з'явилися на Яндекс.Картах
Здолбунів та ще два міста Рівненської області з’явилися на Яндекс.Картах

На Яндекс.Картах з’явилися детальні схеми Кузнецовська, Костополя та частково Здолбунова.Тепер користувачі зможуть швидко знаходити потрібні будинки за адресами або прокладати автомобільні маршрути у цих містах. Разом із картами Рівненської області Яндекс опублікував нові схеми ще 79 міст різних регіонів України.

Наразі на Яндекс.Картах є докладні схеми 204 українських міст. Карти регулярно оновлюються, і важливу роль у цьому процесі відіграють користувачі, які повідомляють про зміни у міському ландшафті, а також самостійно додають нові об’єкти на Народну карту. Сервіс доступний як на сайті maps.yandex.ua, так і в мобільній програмі Яндекс.Карти.

Про це “РВ” повідомила Наталія Журавльова з прес-служби компанія “Яндекс.Україна”.

Варто відзначити, що карта Здолбунова є вдало проробленою лише для селища цементників, осовна ж частина міста залишається з “білими плямами” у назвах вулиць, а будинки та їх нумерація взагалі відсутня. Переглянути карту Здолбунова можна за ЦИМ посиланням. також нагадуємо, що на нашому сайті є доступна для вільного перегляду детальна карта Здолбунова, що знаходиться за ЦИМ посиланням.

Коментарі
Завантажується...