Здолбунів відзначив свою 516-у річницю (фото, відео)

0 268
Здолбунів відзначив свою 516-у річницю (фото, відео)
Здолбунів відзначив свою 516-у річницю (фото, відео)

День міста мешканці Здолбунова звикли святкувати чи не так само дружно і з задоволенням, як і День Незалежності. Ще зранку містяни, вітаючись, відразу додавали – «Зі святом!». І цей святковий настрій не залишав місто до самого вечора. Переказувати події дня не варто – хто був, усе бачив і сам, а кому не пощастило, той навряд чи зможе відчути атмосферу свята з рядків репортажу.

Тому лише окремі штрихи. Почнемо з тих недоліків, які довелося почути від здолбунівчан. Чудово, що свято відбувалося в гідропарку, проте багато хто говорив, що обмежена кількість площ призвела до тісноти: поруч були народні майстри, школи, громадські організації, а вузенькі доріжки не сприяли тому, щоб побачити щось, крім спин людей навколо. Виразним недоліком є відсутність освітлення всієї площі святкування. Адже ввечері люди не бачили вже нічого й нікого ніде за межами центральної алеї. А це, зрештою, небезпечно, враховуючи близькість водойми.

Проте більше було гарного. Як завжди, на висоті були майже всі наші здолбунівські виконавці, які традиційно тішили нас своєю творчістю. Багато різноманітних заходів давали можливість кожному знайти заняття до душі. А родзинок у свята було аж дві: по-перше, це свято борщу. Дві команди – байкерів і залізничників – готували у величезних казанах на дровах борщ, якого мало вистачити всім охочим. Звісно, залізничникам, а точніше залізничницям, вдавалося це робити краще й легше, ніж суворим хлопцям, мотоцикли яких стояли поруч з ними, проте кожна команда старалася й таки подарувала людям не лише свої страви, а й гарний настрій. Ну а другою особливістю свята в Здолбунові вже традиційно є його молодіжна складова. Повірте, не в кожному райцентрі запрошують до виступів місцевих реперів, а також дають можливість проявити себе хлопцям і дівчатам, що займаються паркуром чи street-workout.

Треба сказати, що бюджет свята був більш ніж недостатній, він не йшов у ніяке порівняння з бюджетом, витраченим «Волинь-цемент» на недавнє свято будівельника, проте величезне бажання провести гарне свято, поєднане з професійністю, дозволило зробити його цікавим і незабутнім. Особлива вдячність секретарю міської ради Валентині Капітулі і директору районного будинку культури Елеонорі Стеценко за все, що вони зробили, аби свято відбулося.

Сподіваємося, що наступного року день народження міста буде ще кращим і цікавішим, ніж цьогоріч, а зараз пропонуємо до вашої уваги відеозапис із сторінки користувачів соціальної мережі “Вконтакті“, та другу частину фоторепортажу із святкування (першу можна переглянути ТУТ):

Фотогалерея:

Коментарі
Завантажується...