Здолбунівчанка стала заступником голови об’єднаної партії “РУХ”

0 200
Здолбунівчанка стала заступником голови об'єднаної партії "РУХ"
Здолбунівчанка стала заступником голови об’єднаної партії “РУХ”

19 травня у Києві завершився всеукраїнський об’єднавчий з’їзд Народного Руху України (НРУ) і Української народної партії (УНП), під час якого було прийнято рішення створити єдину партію – Українську народну партію “Рух”. Про це повідомляють прес-служби НРУ та УНП.

За таке рішення проголосували 344 із 382 делегатів УНП і 233 із 392 присутніх на з’їзді представників НРУ.

Лідером нової партії обрано голову НРУ Василя Куйбіду. Як повідомляється, голова УНП Юрій Костенко зняв свою кандидатуру зі списку претендентів на “першу скрипку”. Першим заступником Куйбіди став в.о. глави УНП Іван Заєць.

Також було обрано чотирьох заступників голови: ними стали Володимир Шовкошитний (УНП), Світлана Ніколіна (УНП), В’ячеслав Коваль (НРУ) і Віктор Лабазов (НРУ).

Юридичною основою злиття стане НРУ. Керівні органи об’єднаної партії – політична рада (91 особа) і центральний провід (15 осіб) – створено із представників обох партій за паритетним принципом – 50 на 50.

Заявлена ??мета об’єднання – “створити в Україні потужну правоцентристську політичну силу, яка в перспективі стане правлячою і направить державу на єдиний ефективний правий шлях виходу із системної кризи, у якій Україна перебуває останні 20 років”.

“У зв’язку з відновленням єдності Руху шляхом об’єднання НРУ та УНП у єдину партію з’їзд прийняв рішення, що всі члени НРУ і УНП є членами об’єднаної партії. До 1 листопада 2013 р. проводиться перереєстрація членів об’єднаної партії”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з підписаними угодами між керівництвами партій, всі члени УНП і НРУ пройдуть перереєстрацію, і тільки потім на демократичних підставах відбудеться обрання керівництва об’єднаного “Руху”.

Зазначимо, що Світлана Ніколіна є головою Рівненських обласних організацій УНП та ВуТ “Просвіта”. Окрім цього вона є членом редакційної ради інформаційного ресурсу Здорбунівщини zdolbuniv.com

За матеріалами rbc.ua

Коментарі
Завантажується...