Здолбунівчани хочуть повернути громаді міста стадіон, щоб знайти іншого орендатора

0 216
Здолбунівчани хочуть повернути громаді міста стадіон, щоб знайти іншого орендатора
Здолбунівчани хочуть повернути громаді міста стадіон, щоб знайти іншого орендатора

Шанувальники футболу м. Здолбунів та Здолбунівського району глибоко занепокоєні станом речей з розвитком цього наймасовішого виду спорту.

Рівень розвитку будь-якого виду спорту (футбол не виключення) залежить від рівня розвитку матеріальної бази, спортивних споруд.

В м. Здолбунів є єдина на 25 тисячне місто спортивна споруда пристосована для проведення змагань з футболу — міський стадіон “Локомотив”. З 2005 року ця споруда безкоштовно використовується керівником ГО “Локомотив” О. Довгалець.

Ми усвідомлюємо, що в той час це було позитивне рішення — п. Довгалець в міру своїх можливостей впорядкував стадіон, доглядав футбольне поле. Однак з того часу використання стадіону громадянами міста, організаціями, школами, спортивними закладами стало неможливим. Стадіон помалу став виглядати як приватна власність п. Довгальця. До речі, багато жителів міста так вважають повністю серйозно.

В останні роки п. Довгалець абсолютно не доглядає стадіон. Купи сміття, опалого листя, нескошена трава, поламані лавочки, оббиті нефарбовані стіни — ось вигляд центральної спортивної споруди Здолбунова і Здолбунівського району. Щоб замилити очі громаді, ніби для сміху, щороку майже восени — 24 серпня, до Дня Незалежності України проводиться косметичний ремонт, який через місяць вже не помітно.

Не зважаючи на це міська рада в 2005 році продовжила договір оренди ще на 5 років.

Враховуючи викладене вище ми заявляємо:

Стадіон “Локомотив” – є власністю територіальної громади м. Здолбунів. Всі жителі міста і району мають право організовувати і проводити на стадіоні фізкультурно-оздоровчі і спортивні заходи не залежно від примх певних осіб. Стадіон має бути лицем міста та району. Ми хочемо щоб в європейському місті був охайний затишний європейський стадіон.

Ми вимагаємо від міської ради:

1. Розірвати неправомірний договір оренди стадіону в односторонньому порядку.

2. Оголосити новий конкурс на оренду стадіону “Локомотив” на вигідних для громади умовах, або прийняти рішення про утримання стадіону власними силами.

3. Передбачити в бюджеті м. Здолбунів кошти на реконструкцію стадіону.

4. Розробити комплекс заходів по сприянню розвитку дитячого футболу, та сприянню інвестиціям в футбол на території міста.

Відповіді на звернення чекаємо у встановлені законом терміни. Залишаємо за собою право опублікувати відповіді у ЗМІ.

Лист надіслано здолбунівському міському голові Ольшевському І. О., а копії голові Рівненської обласної федерації футболу Кривку М.П., голові Здолбунівському РДА Шулю В. С., голові Здолбунівської районної ради Тимощуку В. О., всім футбольним вболівальникам через редакції газет “Нове життя”, “Здолбунів-сіті”, “Дзеркало Здолбунівщини”, Інтернет ресурсам району.

Коментарі
Завантажується...