Здолбунівчани пропонують містянам долучитися до прибирання сміття

0 563

Не секрет, що багатьом українцям властивий патерналізм – це логічно після сотень років під московського рабства. Водночас у більшості країн люди звикли не чекати , коли держава вирішить їх проблеми, а вирішувати їх самостійно. При цьому вони так само платять податки і могли б сидіти і вимагати у соціальних мережах від влади облаштувати їх життя ідеально. Проте люди на Заході звикли і самі долучатися до соціальних справ.

Приємно, що такі паростки є вже й у нас. Ще задовго до війни з ініціативи адміністратора нашого сайту Ярослава Ніколіна в місті проходила акція «Зробимо Україну чистою». А сьогодні з подібною ініціативою виступив здолбунівчанин Анатолій Піщалюк:

«Всім доброго дня! Хочу поділитись з вами деякими роздумами. Одного разу коли я прибіг з пробіжки дружина каже: “Ти наступного разу бери з собою пакет для сміття і поєднуй приємне з корисним. Так роблять в багатьох європейських державах”. Я посміявся та й на тому все закінчилось. Потім мені те саме сказала моя однокласниця, я подумав, а чому б і ні? Але швидко зрозумів що в нашій країні це неможливо((( , потрібно або бігти, або збирати сміття. То му я з сім’єю вирішили сьогодні розпочати такий собі челендж, під назвою” Зроби своє місто чистішим”. Я бігаю на вісімці тому і вирішили почати саме з неї. Купивши пару рукавичок, та пакети для сміття, ми почали прибирати за алеєю Небесної Сотні. Сквер кожен день прибирає двірник, а от далі це просто жах, сміття було стільки….. Тому я хочу звернутись до всіх мешканців нашого міста і не тільки. Друзі Україна починається з мене, давайте зробимо наше місто чистим, і нашу країну. Друзі рибалки коли йдете ловити рибу візьміть з собою пекетик для сміття і приберіть за собою, на вході в гідропарк є контейнери для сміття. Так само і відпочиваючі, візьміть з собою пакетик для сміття і приберіть за собою. Друзі собачники, в мене також є собака, йдете на прогулянку зі своїм чотирилапим другом візьміть пакетик і по дорозі позбирайте сміття. Здолбунівчани це наше місто, це наша країна, якщо не ми то хто???
Дуже надіюсь що ще хтось підхопить цю естафету, будь ласка сфотографуйте. Ми виставили ці фото не для того щоб показати які ми молодці, а для того щоб мотивувати інших. Разом ми сила.
Україна починається з мене. Дякую моїй дружині та моїм дітям за те що підтримали мене. Ми класно провели час на свіжому повітрі. Приєднуйтесь.»

У обговоренні здолбунівчани підтримали ідею загальноміської акції. Чекаємо і з задоволенням надамо  максимальну інформаційну підтримку.

 

Коментарі
Завантажується...