Здолбунівчани скаржаться на масові бійки в місті та п’яних “гопників” з кафе

0 391
Здолбунівчани скаржаться на масові бійки в місті та п’яних “гопників” з кафе

Здолбунівчани в соціальних мережах масово жаліються на часті бійки та просто неприємні ситуації, що стаються в Здолбунові. Так, наприклад, до редакції рівненського сайту Радіотрек звернулися з проханням допомогти у нетиповій ситуації навівши історію молодого хлопця зі Здолбунова. Текст ми подаємо з мінімальними правками, забравши нецензурну лайку:

«Прямував до аптеки за ліками для матері, проходячи повз місцевий генделик. У цей час з нього вийшов невідомий мені досі, не побоюся цього слова, об’ємний КАБАН, який хильнув пару чарок, вирішив, що має право нецензурними словами розкидатися, на кого хоче. Вочевидь, якраз таким на ту мить виявився я, оскільки в мій бік, ні з того ні сього, пролунала нецензурщина.  За ним вийшов трохи менший по зросту ХРЯК, який ще гучніше вигукнув в мій бік кілька лайливих слів, повторивши під дудку те саме, що його широкоплечий товариш.

Не стерпівши цього, будучи на відстані метрів 7-8 від них, обернувся і висловив свою незгоду з цим, використавши паралельно їм у відповідь їхніми ж словами.  Відразу пролунали погрози, щоб я підійшов до них і зараз з’ясуємо, хто є хто. Мабуть, ці РАГУЛІ вже думали, як 2 проти 1 вони покажуть свою силу, тим паче, що в худого по природі хлопака (гонча в мене порода) ніяких шансів не було апріорі. 

Вирішив не нагнітати ситуацію, розвернувся та й пішов, але місцеву БИКОТНЮ це не влаштовувало. Гукаючи в мій бік, вони почали йти за мною, і погрожували, що натовчуть мені пику. Пошкодувавши свій одяг (як не як, в аптеку йшов, а не кулаками махати), не маючи з собою жодних необхідних знарядь праці, яким можна було втихомирити розлючене сп’яніле БИДЛО, вирішив біля МАНГО прискоритися. Однак РАГУЛІ подумали, що вміють бігати, як олімпійські чемпіони на коротких дистанціях, і кинулися за мною, наче їх громом чворохнуло. 

Отож, серед білого в центрі міста розпочалися перегони ГРАН-ПРІ, де ХРЯК першим задав темп і вирішив, що мене легко затримати. Давши йому свідому фору біля МАНГО, за кілька метрів біля аптеки ПОДОРОЖНИК все ж ввімкнув швидшу передачу і ХРЯК, пробігши 30 метрів, включив стоп. Можна було далі бігти, як заєць від вовка, але вирішив собі культурно і головне спокійно в сторону ЛЕЛЕКИ. Однак ХРЯК, скориставшись хвилькою перепочинку, подумав, що зможе мене впіймати, тим паче за ним вже набирав обертів КАБАН, який розкидався щедро матюками і кричав щосили ХРЯКу, що мене можна наздогнати. Шансів мирно розібратися в ситуації не було, тому марафон з короткими дистанціями та їхнім супроводом продовжився далі, поки в них всі резерви не закінчилися під час біганини навколо вантажних вагонів, де один з них певне підвернув ногу…

Повернувшись додому з пустими руками і адреналіном в крові, мусив повернутися в центр до аптеки. Відчуття несправедливості і норов сиділи в горлянці, вирішив за будь-яких обставин повертатися в місто. Для того, щоб знову не було перегонів, одягнувся скромніше, майже як на бійку)) Гнучкому і худому в таких ситуаціях треба вміти оперативно маневрувати. Для того, щоб нівелювати перевагу в силі і кількості, прихопив з собою сокирку і ніж для заспокоєння озвірілого контингенту, адже хто його знає, чим все може обернутися в таких спонтанних ситуаціях. На своє щастя чи горе я вже їх не зустрів в центрі. Може й то добре, аби чим подалі від гріха на фоні емоцій. Але гризуть мене сумніви, що не закінчиться це все добром наразі і ймовірність зустрічі зненацька в місті з ними існує надалі, якщо запам’ятали мене візуально. Напевне із сокиркою доведеться не розлучатися((((

Що б ви зробили в даній ситуації, чи просто проігнорували б образи і пішли, або з’ясовували відносини один на один? Як можна ще з ситуації вийти?»

Окрім цього випадку у коментарях до цієї ситуації вже інший здолбунівчанин наводить приклад, нещодавньої бійки в іншому кафе:

Хлопець он вийшов до аптеки в Здолбунові, а пару днів назад на залізничному вокзалі станції Здолбунів місцева братва так між собою по п’яній розбиралася, що кафе “Скеля” ледь не рознесли. Розбиті вітрини, холодильники, столи,посуд. Все починалося як у хлопця,що йшов в аптеку, п’яне чучело вирішило, що йому все дозволено на цьому клятому світі і причепилося до дівчини в Скелі і та правда не втікала і як вліпила в морду і там понеслося, кожен за кожного, вибиті зуби, побиті фейси до невпізнання!!!
І шо? і нуль реакції. Як не стало залізничної міліції то взагалі безпорядки стали і таких випадків було і буде ще більше. Треба щось робити. А то деградуємо. Треба писати місцевій владі чи як, привертать увагу до всього цього дибілізму!

Власне в цьому матеріалі ми виклали лише ситуації, на які скаржились здолбунівчани протягом одного дня. Скільки ж таких ситуацій загалом по місті важко уявити. Зважаючи на таку кількість звернень місцевій владі та поліції варто було б більше уваги приділити питанню громадської безпеки. А чи стикались ви останнім часом з неприємними ситуаціями у які потрапили ви, чи ваші знайомі?

Коментарі
Завантажується...