Здолбунівчани відсвяткували День української армії разом зі своїми захисниками (фото)

0 249
Здолбунівчани відсвяткували День української армії разом зі своїми захисниками
Здолбунівчани відсвяткували День української армії разом зі своїми захисниками

Ще зовсім недавно ми інколи навіть забували, що 6 грудня – День збройних сил України. А дехто продовжував вперто «святкувати» 23 лютого день чужої армії, виправдовуючись тим, що ми ж так звикли. Цей рік змінив усе. Ми зрозуміли, що символи теж мають значення, що не можна забути про безпеку держави в усе ще немирні часи – ми ж маємо вічно воюючого сусіда.

Тому вперше здолбунівчани широко відзначали день українського війська. До Будинку культури цементників прийшли сотні людей, серед яких і наші солдати-земляки, які перебувають на лікуванні або у відпустках. Саме для них було свято, саме їм було присвячено кожну пісню і кожну хвилину дійства.

Зворушливими і щирими були слова ведучих. До слова, ведучий заходу теж щойно повернувся зі сходу, із зони бойових дій. Нашим хлопцям-захисникам школярі міста підготували подарунки – можливо, й не дорогі у грошовому вираженні, але безцінні, якщо врахувати, скільки теплоти і вдячності в них вкладено.

Свято завершилося, прозвучали слова вдячності й підтримки. Важливо, щоб ми всі щодня не забували про те, як необхідна їм наша підтримка. Так, моральна теж, але матеріальна не в останню чергу. Саме тому волонтери робочої групи і під час свята, і кожного дня збирають кошти для закупівлі необхідних речей. Адже більшість присутніх на святі солдатів так само були одягнені в ті речі, які закупили волонтери за гроші, зібрані здолбунівчанами. Не забуваймо про це, земляки!

 

 

Коментарі
Завантажується...