Здолбунівчани візьмуть участь у 2-му фестивалі короткометражних фільмів

0 299
Здолбунівчани візьмуть участь у 2-му фестивалі короткометражних фільмів
Здолбунівчани візьмуть участь у 2-му фестивалі короткометражних фільмів

Благодійна організація «Комітет медичної допомоги в Закарпатті» та Кіномайстерня Cinemahall в Ужгороді повідомляють, що вже цієї п’ятниці, 25 січня о 19.00 у нічному клубі «Фантом відбудеться ІІ Фестиваль короткометражних фільмів «Міграція – спроба втечі чи право на краще життя?». Фестиваль проводиться за результатами однойменного Конкурсу короткометражних фільмів.

Протягом жовтня-грудня 2012 року на конкурс було подано 9 відео-робіт з Ужгорода, Києва,Черкас, Здолбунова та смт. Міжгір’я. Роботи представлені у двох категоріях: «Художній фільм» та «Документальний фільм». Переможців Конкурсу визначає журі, сформоване з представників і партнерів БО «КМДЗ» та експертів у сфері кінематографу: фотографа Олександра Глядєлова, режисера-оператора Івана Сауткіна, фотографа та кінокритика Георгія Жука та директора БО «КМДЗ» Наталії Кабацій.

«Даний проект не просто підтримує творчі ініціативи молоді, але й надає творцям можливість осмислити явище чужини з усіма її людськими вимірами та долучитися до профілактики негативних соціальних явищ у молодіжному середовищі, – зауважила директор БО «КМДЗ» Наталія Кабацій. – А головна мета Фестивалю – привернути увагу громадськості до існуючих потоків мігрантів та біженців і тісно пов’язаних з ними проблем імміграції та інтеграції, расизму та ксенофобії, терпимості та толерантності.»

За словами партнера проекту, Координатора Кіномайстерні Cinemahall в Ужгороді Антона Готліба, цього року рівень робіт є значно вищим у порівнянні з минулорічним Конкурсом: «Адже врахувавши певні недоліки та принципи оцінювання робіт, ми визначили вимоги щодо якості фільмів, які забезпечили участь робіт набагато кращої якості. Тому нині серед конкурсантів – студенти Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, журналісти, а також відомі та вже давно визнані в Ужгороді місцеві кіномитці.»

Одразу після показу фільмів та нагородження переможців у нічному клубі «Фантом» відбудеться вечірка, присвячена завершенню Конкурсу, за участі закарпатського гурту «Гудаки Village Band».

Джерело: zaholovok.com.ua

Коментарі
Завантажується...