Здолбунівчани визначились, де б хотіли бачити новорічну ялинку

0 276
Здолбунівчани визначились, де б хотіли бачити новорічну ялинку

Сьогоднішнє веселе і бешкетне свято Андрія розпочинає цикл зимових свят. І вже зовсім скоро в Здолбунові стоятиме ялинка. Нещодавно ми запитали вас, де ж вона має стояти?. Сьогодні підбиваємо підсумки.

Отже, беззаперечним переможцем є варіант центральної площі міста – площі Героїв Майдану (біля БКЦ). За цей варіант віддали свої голоси 118 читачів сайту, або 64% від тих, хто взяв участь у голосуванні. Хоча другий пропонований варіант – на гідропарку – теж зібрав чимало прихильників: 46 мешканців, або 25% відсотків обрали саме його. Є й ті, хто хотів би бачити ялинки в обох місцях, їх десятеро, або 5%. Ну і тих, кому байдуже, виявилося 11, або 6%.

В обговоренні було запропоновано чудовий варіант прикрашання вже наявних ялинок у міському сквері. І в центрі міста, і дерев рубати не треба. Представники міської ради вважають, що в місті на головній площі має стояти одна головна ялинка. Але от якраз вчора прикрашали свої живі ялинки в Луцьку. Так, у середмісті, але це кілька ялинок, і ніякої головної серед них немає. Причому міська рада Луцька озвучила тверду позицію – ніяких зрубаних живих дерев. Лише живі, які ростуть. Молодці лучани! Це екологічно і сучасно!

Була й пропозиція площі біля районного будинку культури. Проте наразі там немає й площі як такої, і якщо вже вибирати між двома площами, то вечірня підсвітка БКЦ робить майдан біля нього беззаперечним фаворитом. Що не знімає з порядку денного впорядкування території на вулиці Незалежності і проектування там майбутньої площі.

Отже, ми провели віртуальне громадське обговорення, і отримали результат. Святкуючи цьогоріч на традиційному місці і в традиційний спосіб, все ж пропонуємо міській раді поміркувати про всі пропозиції, які прозвучали від людей.

Коментарі
Завантажується...