Здолбунівчанин отримав поранення в зоні АТО на сході України

Здолбунівчанин отримав поранення в зоні АТО на сході України

Як повідомляє офіційний сайт рівненської обласної державної адміністрації, станом на 17 липня відомо про трьох поранених у зоні АТО солдатів з Рівненщини. Нажаль, серед поранених хлопців є і наш земляк Микола Гук зі здолбунівського району. Як повідомляється, він отримав поранення стегна і 17 липня був переправлений з зони АТО у вінницький військовий шпиталь де повинна була відбутись операція. За словами керівництва шпиталю вони вже обговорювали з рівненським обласним управлінням охорони здоров’я можливість перевезення нашого пораненого земляка-героя на лікування в військовий шпиталь Рівного та запевнили, що вже незабаром солдат прибуде на Рівненщину щоб пройти тут подальший курс лікування та реабілітації.
Окрім нашого земляка поранення отримали Роман Федорін та Костянтин Король з Дубенщини. У Романа внаслідок тяжкого поранення була ампутована нога і вже замовляють протез, а Котсянтин з опіками перебуває під Києвом і Ірпні.
Бажаємо всім хлопцям якнайшвидшого одужання та дякуємо за те, що ціною власного здоров’я відстоювали Україну від вторгення окупантів.

 • ketrin

  Завдяки
  бронежилету,який куплений за кошти здолбунівчан, Микола лишився
  живим. Саме він телефонував особі,яка входить в групу відповідальних за збір
  коштів для солдатів-земляків і дякував за врятоване життя. Бронежилет
  врятував його від осколків, травми від яких могли б бути не сумісні з
  життям. Микола був у
  складі 72-ої бригади і здійснював супровід всього необхідного у зону АТО.
  У ніч на 11 липня, під ранок, в районні Зеленопілля, наш солдад –
  земляк потрапив під обстріл, що здійснювався системою «Град» та мінометами.. Ми, всі з вами, хто долучився до збору коштів, робимо гарну справу – принаймні одне життя наш бронежилет врятував.

 • Діана

  Пишіть,можливо потрібні кошти на лікування, багато кому воно потрібне за кордоном,в Ізраїлі, це дорогостояще лікування. Допомогти їм – наш обовязок !!!

X