Здолбунівчанин отримав поранення в зоні АТО на сході України

0 237
Здолбунівчанин отримав поранення в зоні АТО на сході України
Здолбунівчанин отримав поранення в зоні АТО на сході України

Як повідомляє офіційний сайт рівненської обласної державної адміністрації, станом на 17 липня відомо про трьох поранених у зоні АТО солдатів з Рівненщини. Нажаль, серед поранених хлопців є і наш земляк Микола Гук зі здолбунівського району. Як повідомляється, він отримав поранення стегна і 17 липня був переправлений з зони АТО у вінницький військовий шпиталь де повинна була відбутись операція. За словами керівництва шпиталю вони вже обговорювали з рівненським обласним управлінням охорони здоров’я можливість перевезення нашого пораненого земляка-героя на лікування в військовий шпиталь Рівного та запевнили, що вже незабаром солдат прибуде на Рівненщину щоб пройти тут подальший курс лікування та реабілітації.
Окрім нашого земляка поранення отримали Роман Федорін та Костянтин Король з Дубенщини. У Романа внаслідок тяжкого поранення була ампутована нога і вже замовляють протез, а Котсянтин з опіками перебуває під Києвом і Ірпні.
Бажаємо всім хлопцям якнайшвидшого одужання та дякуємо за те, що ціною власного здоров’я відстоювали Україну від вторгення окупантів.

Коментарі
Завантажується...