Здолбунівчанин погрожує перекрити дорогу на Остріг, якщо міська рада не виконає його вимог

0 233

На вчорашнє засідання комісій Здолбунівської міської ради завітав мешканець будинку 39 по вулиці Шкільній Ігор Козарик. Уже тривалий час чоловік пише листи в усі можливі інстанції, а оскільки ніхто не хоче вирішувати його питання, то вирішив поговорити з депутатами особисто.

Чого ж хоче пан Козарик? Як він стверджує, в безпосередній близькості від його будинку проходить траса на Остріг, і він у своїй квартирі страждає від шуму. Тому вимагає встановити шумозахисні екрани. Коли депутати попросили пана Ігоря коротко розповісти про проблему, він взагалі-то розпочав з часів Сапєльніка – старше покоління ще пам’ятає, що був такий перший секретар райкому комуністичної партії в Здолбунові. Мовляв, саме він змусив прокладати дорогу там, де вона й зараз є, а не полями аж за Богдашевом. Сам же ж Ігор Козарик тоді був заступником міського голови.

Звісно, депутати категорично відмовили. По-перше, тому, що ці екрани за необхідності встановлює Служба автомобільних доріг. Відмова від цієї інстанції в пана Козарика є. По-друге, тому, що між будинком і дорогою є чимала, згідно санітарних норм, зелена зона. По-третє, тому, що навіть встановлення таких екранів нічим не допомогло б мешканцям вище другого поверху. І по-четверте, в місті справді є вулиці, де мешканці потерпають від шуму – як від автомобілів, так і від залізниці. Це і вулиця Северина Наливайка, і Зелена, і Івана Гонти, і Грушевського, і Фабрична…

Натомість Ігор Козарик заявив, що організовуватиме перекриття траси і застосує всіх заходів, щоб депутати таки профінансували шумозахисні екрани. Депутати не заперечували, і попросили лише повідомити, коли це відбуватиметься. Бо цікаво, скільки ж людей вдасться зібрати пану Козарику.

Як би там не було, проблема з транспортним шумом у місті є. Здолбунів не село, і в деяких районах люди справді потерпають від близькості до транспортних потоків. І ніякі графіки руху великовагового транспорту не рятують. До речі, за словами представника поліції, що був на комісії, порушення цих графіків, встановлених виконавчим комітетом міської ради, не є причиною для штрафів. Водії не порушують правил дорожнього руху, а за порушення місцевих рішень поліція карати не може. І от на ці проблеми рішень поки що немає ні в кого…

Коментарі
Завантажується...