Здолбунівчанин працюватиме у поліцейський комісії

0 188

Без имени-1Одним із двох членів поліцейської комісії, яких мала обрати обласна рада з числа осіб, які мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет, став здолбунівчанин Валерій Багамедов. За нього проголосували сорок п’ять депутатів Рівненської обласної ради.

Валерій Багамедов – учасник війни на Сході України, керівник Здолбунівської спілки учасників АТО, патріотичний і активний громадянин. Підтримати його на сесію приїхали чимало бійців, з якими Валерія поєднали війна і тепер уже активна громадська діяльність.

Нагадаємо, що основними повноваженнями поліцейської комісії є проведення відбору (конкурсу) на службу в органи (заклади, установи) поліції, крім прийому на навчання до вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських;  проведення конкурсу для призначення на вакантну посаду.

Частина рівненських активістів вважає, що обрання Валерія стало можливим через його підтримку голови Рівненської обласної ради Володимира Ковальчука, який і домовився з фракціями про позитивне голосування.

У будь-якому разі бажаємо земляку гідно представляти район у поліцейській комісії, бути чесним, незаангажованим і неупередженим у важкій і відповідальній роботі.

Вітаємо, Валерій!

Коментарі
Завантажується...