Здолбунівчанин розповів про ставлення бійців до мародерів з батальйону “Горинь”

0 254
Здолбунівчанин Віталій Шевцов про ставлення бійців до мародерів з батальйону "Горинь".
Здолбунівчанин Віталій Шевцов про ставлення бійців до мародерів з батальйону “Горинь”.

Всього неповних дві доби пройшло від моменту виходу матеріалу нашого сайту про те, що волонтери з Рівненщини зловили солдатів-мародерів із зони АТО. За цей час публікація набула неабиякого якого розголосу, про що свідчить і величезна кількість передруків і те, що лише оригінал матеріалу вже прочитало майже 7000 людей, а відео переглянуло близько 15 000 користувачів. Наразі можна констатувати те, що якби не цей розголос, ситуація цілком імовірно просто забулася та не мала б жодних наслідків ні для кого. Наразі ж одного з мародерів вже повернули в батальйон, а всіх учасників того, що ви бачили, викликають для надання свідчень. Наразі йде слідство, яке, сподіваємося, вже незабаром і визначить хто та в чому винен.

Окрім реакції громадськості відреагували на публікації і самі бійці батальйону «Горинь». На сайті новин Рівного ЧаРівне, нещодавно з’явився матеріал у якому хлопці окремого мотопіхотного батальйону (колишня Горинь), що зараз знаходяться у зоні АТО, лікуються у Рівненському шпиталі звертаються до усіх рівнян з величезним вибаченням за вчинок солдат-мародерів. Військові наголошують: в основному крадіжками займається одна і та ж група осіб. Їм менш всього хочеться, щоб цю історію асоціювали з всіма рівненськими солдатами.

Висловив свою думку щодо інциденту і здолбунівчанин Віталій Шевцов: «Ті, хто наживаються на війні завжди є і будуть. Нам неприємно чути усе це, але на жаль, ми визнаємо, що такі випадки є.,– розповідає Віталій Шевцов.-  Нам відомі факти, коли деякі військові відправляли з зони АТО додому посилки з миючими, пральними засобами, печивом. Але у цьому насамперед задіяні одні і ті ж люди без будь-яких моральних принципів. Саме тому, за цю історію від усього нашого батальйону просимо вибачення у тих, хто всіма силами нам допомагав: волонтерам та просто небайдужим людям.»

За матеріалами Оксани Кравець для сайту charivne.info

Коментарі
Завантажується...