Здолбунівчанин все ще депутат обласної ради, але схоже, що ненадовго

0 340

Нещодавно прізвище нашого земляка, поки що все ще депутата Рівненської обласної ради Володимира Ковальчука знову стало топовим у стрічці рівненських новин. Справа в тому, що обласна  виборча комісія перевірила вірогідність підписних листів, зібраних за відкликання його з депутатського корпусу. Нагадаємо, що несподіваний вихід Володимира Ковальчука з Радикальної партії Ляшка призвів до того, що його колишні однопартійці організували процедуру відібрання в нього мандата депутата обласної ради. Попри те, що Володимир Ковальчук неодноразово називав себе депутатом від Здолбунова, насправді вибори в місті він програв. А депутатом став за списками партії – і тепер партія хоче позбавити його депутатства.

Отже, за відкликання Володимира Ковальчука зібрано п’ять тисяч підписів, ОВК підтвердила їх правильність та погодила  розгляд відкликання депутатів центральним органом Радикальної партії.

Тепер протокол засідання ОВК мають відправити до центрального органу  Радикальної партії. А той потім може звернутися про відкликання до Центральної виборчої комісії.

Цікаво, що поки що так і не зрозуміло, чому і куди пішов з Радикальної партії Володимир Ковальчук. Обтічна заява і обіцянки невдовзі проявити себе в іншій політичній силі залишилися поки що єдиним публічним поясненням, яке насправді нічого не пояснює.

Також треба зазначити, що попри повне несприйняття Ковальчука більшістю обласних журналістів і політично активних громадян, він має своє коло підтримки в Здолбунові. Підписи на його захист збирали також – причому навіть у храмах, яким допомагав Володимир Ковальчук. Проте ці підписи не мають жодного значення. Закон передбачає підписи за відкликання, але не передбачає підписів на підтримку.

Так що швидше за все невдовзі депутатство в обласній раді завершиться для Володимира Ковальчука достроково.

Коментарі
Завантажується...