Здолбунівчанин змагатиметься за участь у Іграх Нескорених

0 304

Наш земляк Сергій Улітенков (більше про героя земляка можна прочитати ТУТ) разом з п’ятьма іншими військовими з Рівненщини боротиметься за участь у міжнародних змаганнях Ігри Нескорених (Invictus Games), повідомляє сайт Здолбунівської РДА. Четверо ветеранів та двоє військовослужбовців, серед яких і Сергій Улітенков, уже пройшли спортивні тестування у межах відбору до збірної України, які відбулися у Львові та Києві.

Нині учасники тестувань готуються до Національних Ігор, що відбудуться 12-13 травня у столиці та визначать склад української команди. Усі бійці, котрі представлятимуть нашу область у Національних Іграх, брали участь в антитерористичній операції та отримали поранення.

Сергій Улітенков має тривалий бойовий досвід, він брав участь у миротворчих операціях. Від початку бойових дій на Сході України перебував на передових рубежах. У 2015 році отримав важке поранення. Проте після тривалого лікування він знову повернувся до свого батальйону.

Кожен зі спортсменів змагатиметься в одному чи двох видах спорту. Серед них – штовхання ядра, стрільба з луку, велоспорт, плавання, гребля на тренажері, легка атлетика та пауерліфтинг.

Нагадаємо, у 2018 році Україна вдруге візьме участь в Іграх Нескорених. П’ятнадцять учасників нашої збірної змагатимуться 20-27 жовтня в Сіднеї (Австралія).

Коментарі
Завантажується...