Здолбунівщина мобілізується в армію, а Правий сектор та самооборона патрулюють місто

0 186
Здолбунівщина мобілізується в армію, а Правий сектор та самооборона патрулюють місто
Здолбунівщина мобілізується в армію, а Правий сектор та самооборона патрулюють місто

Сьогодні вранці відбулося позачергове засідання президії районної ради, під час якого було розглянуто питання, пов’язані з російською агресією в Криму. Створено районний координаційний штаб. Військовий комісар району О.Ємченко з учорашнього вечора з 18 години 45 хвилин перебуває згідно наказу у військовому комісаріаті, тому на засіданні його не було. Проведено інвентаризацію техніки і засобів зв’язку. Ситуація керована й спокійна. Черг біля військового комісаріату немає, але добровольці записуються постійно. До речі, саме цей заклик – приходити і записуватися на випадок мобілізації – вчора прозвучав від військкома області на мітингу в Рівному. Тому чоловіки, особливо призовного віку, мають можливість задекларувати своє бажання захищати Україну, вже з’явившись до військкомату.

Не обійшлося засідання і без політичних пристрастей. Адже як тільки прозвучала інформація про залучення до чергувань у місті «Правого сектору» і про присутність на засіданні його представника, депутат Олег Панасюк поцікавився, які саме громадські формування наразі допомагають міліції патрулювати місто. Отже, «Правий сектор» представлений Олегом Тищенком, а Сотня самооборони Юрієм Пшеничним. Як стверджував Тищенко, зброї у здолбунівського «Правого сектору» немає. Проте насторожила фраза про те, що неповнолітніх до патрулювання не залучають. На пропозицію депутатів оприлюднити списки Тищенко відповів, що така обіцянка дана Романом Ковалем у Рівному, але поки що не реалізована. Адже всіх знову ж зацікавила наявність у списках «Правого сектору» громадян, минуле яких викликає занепокоєння в частини мешканців міста. Названі депутатами прізвища Тищенко підтвердив, але сказав, що не має значення, ким ці люди були колись; важливо, ким вони є тепер. Зрештою, крапку в дискусії поставив начальник районної міліції Олександр Панасюк, який запевнив, що право на активні дії щодо будь-яких правопорушників мають лише працівники міліції. Добровольці з будь-яких формувань можуть лише патрулювати вулиці міста і повідомляти правоохоронців про виявлені порушення закону.

Ну що ж, район мобілізується. Будемо чекати новин з «гарячих точок» і сподіватимемося, що всі мобілізаційні плани залишаться лише планами.

Коментарі
Завантажується...