Здолбунівська "йолка", яка нагадує владі про події євромайдану, набула довершеного вигляду (фото)

Здолбунівська “йолка”, яка нагадує владі про події євромайдану, набула довершеного вигляду (фото)

Та сама символічна «йолка», яка має нагадувати будь-якій владі, що шини горять, тепер виглядає ошатніше. Здолбунівські активісти-майданівці, які її й встановлювали, почекали, коли забетонована основа набуде необхідної міцності, і привели постмайданний символ народовладдя до запланованого вигляду.

Змушені зазначити, що до покращення зовнішності «йолки» не має жодного відношення писанина одного здолбунівського діяча, в якій він нарікав не неестетичний вигляд конструкції. Ті, хто її встановлював, не менше переймаються виглядом міста, але, крім цього, ще й знають елементарні правила будівництва. Тому й зробили паузу, передбачену технологією. Якщо ж сам діяч і його однодумці бояться, що після здобуття всієї повноти влади в районі (до речі, вже вдруге, – перший раз був під час керівництва адміністрацією Кінахом) Майдан може «прийти» й до них, то що ж – у чомусь вони не помиляються… Життя покаже.

 • Оля

  Оскільки дана конструкція встановлена в місті. То варто уточнити категорію та офіційну назву цього об’єкта і відповідно до цього надати інформацію громадськості: чи дотримана процедура встановлення постійно діючого експонату «йолка» у місті, згідно державних стандартів http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1588-04 ? Чи виносилось питання встановлення цього монументу (якщо це монумент) на розгляд громадськості? Чи подавалось клопотання на розгляд державним виконавчим органам і т. п.?

  • Оля

   До речі читала «писанину одного здолбунівського діяча» і змушена відмітити, що окрім констатації факту встановлення споруди, жодних «нарікань на неестетичний вигляд конструкції» в статті нема)))

   • Макс

    Мені не дуже симпатична сама ідея цієї споруди. Але раз уже така тема… Кілька років тому встановили пам’ятник Степану Бандері. Він досі ніде не зареєстрований, бо на нього немає документів. Між тим гроші на картку нинішнього сотника самооборони Юрія Пшеничного скидали сотні людей. Звіту жодного. Коли його питали про це, він просто мовчав. А тут хлопці ні в кого нічого не просили – їх ідея, їх і реалізація.

    • Оля

     Не можна ось так просто встановлювати по місту усе що хочеться. Це може спричинити появу в місті безлічі стихійних пам’яток культури у найрізноманітніших формах та місцях(це стосується усіх пам’яток культури в місті). Має бути серйозне обґрунтування доцільності увічнення тих чи інших знаменних подій.

    • Юрій

     Для чого так оббріхувати людину, Максе. Пшеничний прозвітував перед всіма , хто долучився до фінансування пам”ятника Бандері І не потрібно клеїти неправдиві ярлики, бо ж він може приклеїтись до Вас, Максе.

X